Хімік вдруге переграв вдома Прометей

7 Квітень, 2021

Хімік переміг вдома Прометей в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч – 71:62.

 

Хід матчу

Суперники з початком зустрічі максимально зосереджено поринули в боротьбу, не бажаючи нічим поступатися. У дебюті матчі наполегливішими були господарі, які й виграли стартову чверть у сім очок.

 

Уже в другій 10-хвилинці гості до великої перерви відіграли 5 очок різниці. Найрезультативнішим на майданчику за дві стартові чверті став Тайлер Нельсон з Хіміка, який набрав 12 очок – першим серед усіх перетнув позначку в 10 балів.

 

По перерві на майданчику точилася майже рівна боротьба. На заключну чверть команди пішли з різницею в три очка на користь Хіміка.

 

У заключній чверті гравці Хіміка почували себе на майданчику впевненіше з кожною хвилиною, яка наближала фінальну сирену. Відтак господарі свого вже не впустили. Хімік вдруге в сезоні переграв вдома Прометей, зрівнявши рахунок у особистій сезонній серії.

 

Дивіться: Друга домашня перемога Хіміка над Прометеєм: відео коментарів

Герої матчу

У переможців найвагоміший внесок у загальний результат зробили Льюїс Саліван (22 очка, 13 підбирань) та Тайрель Нельсон (18 очок, 10 підбирань, 5 передач).

 

Наступний матч

Хімік наступний матч грає вже за два дні – вдома проти Запоріжжя. Прометей також за два дні гратиме в Одесі.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys