Збірна України: є кадрові втрати і зміни у складі перед іграми проти Швеції

11 Квітень, 2021

12 квітня стартує підготовка збірної України до ігор проти збірної Швеції у плей-офф відбору на чемпіонат світу-2021. Матчі пройдуть 16 квітня у Києві (17.00. Палац спорту, без глядачів) та 21 квітня у шведському Лунді. Переможець протистояння отримає квиток до фінальної частини мундіалю.

 

 

 

Для відпрацювання командних зав’язків і тактики у команди Бориса Чижова є два контрольні поєдинки проти збірної Білорусі, що пройдуть 13 та 14 квітня у Мінську. Через травми гравців збірна України знову вимушена буде готуватись і грати в оновленому складі.

 

 

 

З команди, що менше місяця тому пройшла кваліфікаційний турнір у Люксембургу, вибули гравці основи – представниця словацької «Ювенти» півсередня та захисник Ірина Компанієць (травма ахіла) та гравець польської «Варсовії» права крайня Влада Бельмас (травма коліна). Також не зможуть зіграти права півсередня «Галичанки» Діана Дмитришин (зламала палець у грі Суперліги проти «Карпат») і права півсередня білоруського «Гомеля» Наталя Стрюкова (хвороба). Як повідомлялась раніше, не встигла відновитись після травми гомілкостопа розігруюча Анна Дябло («Дніпрянка»).

 

 

 

Таким чином з 16-ти гравців, які виступали у кваліфікації, через травми вибули і не зіграють зі Швецією відразу 5 гандболісток. І це не весь список втрат збірної. У ньому також досвідчені легіонерки Лілія Горільська, Ірина Глібко та Юдіт Балог, а також одна з найкращих снайперок Суперліги Світлана Аксьонова.

 

 

 

Перед вильотом до Білорусі довикликана до збірної України ліва півсередня Ірина Павлик з «Дніпрянки», яка візьме участь у зборах у Мінську. Також тренерський штаб планує залучити ліву крайню «Галичанки» Юлію Головко. Вона має приєднатись після повернення збірної з Білорусі.

 

 

 

Крім цього, як ми повідомляли раніше, у порівнянні зі складом, що грав у кваліфікації, до заявки збірної додались лінійна «Меца» Ольга Передерій, права крайня «Астраханочки» Євгенія Левченко та дебютантка – розігруюча/півсередня «Львівської Політехніки ЛСФК» Яна Борисевич. Також у складі Анастасія Мелекесцева («Галичанка») і Дарія Каганець («Реал»), які брали участь у попередніх зборах, але в Люксембургу не грали.

 

 

 

11 квітня гравці збірної України з вітчизняних клубів у Києві успішно пройшли тести на коронавірсу (всі результати негативні). Також до столиці України прибула Ольга Передерій. 12-го числа збірна вилетить до Мінська, де до неї приєднаються решта легіонерок.

 

 

 

Склад збірної України:

 

 

 

Воротарі:

 

12. Марія Гладун («Галичанка», 1996 р.н.)

 

16. Вікторія Салтанюк («Галичанка», 2000)

 

22. Єлизавета Воронько («Карпати» 1999)

 

 

 

Польові гравці:

 

6. Ірина Павлик («Дніпрянка», 2000)

 

7. Мар’яна Маркевич («Галичанка», 1998)

 

8. Юлія Головко («Галичанка, 2000»)

 

11. Леся Смолінг («Стоіслав Кошалін», Польща, 1994)

 

15. Анастасія Мелекесцева («Галичанка», 1998)

 

17. Наталія Воловник («Стоіслав Кошалін», Польща, 1993)

 

18. Наталія Савчин («Глорія 2018», Румунія, 1996)

 

19. Тетяна Поляк («Галичанка», 1999)

 

21. Ірина Стельмах («Астраханочка», Росія, 1993)

 

27. Євгенія Левченко («Астраханочка», Росія, 1994)

 

32. Яна Борисевич («Львівська Політехніка ЛФСК», 2002)

 

34. Дарія Каганець («Реал», 1994)

 

73. Вікторія Бельмас («Заглембє Любін», Польща 1993)

 

77. Ольга Передерій («Мец», Франція 1994)

 

 

 

Головний тренер – Борис Чижов

 

Тренер – Валерій Войналович

 

Тренер – Віктор Горбахаhttp://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys