Клуби Суперліги проголосували за зміну формату чемпіонату для команд групи «Б»

12 Квітень, 2021

У понеділок 12 квітня відбулась чергова онлайн-нарада Комітету з організації та проведення змагань ФГУ та представників клубів жіночої Суперліги чемпіонату України. Участь у нараді також взяв генеральний секретар ФГУ Олександр Гладун.

 

 

 

Через складні те непередбачувані карантинні обставини в Україні клуби проголосували за зміни у форматі чемпіонату України для групи «Б» Суперліги.

 

Згідно затвердженого рішення на ІІ етапі чемпіонату група «Б» зіграє один тур – 14-16 травня у Херсоні. На цьому чемпіонат України 2020/2021 для групи «Б» завершиться. 4-6 місця у турнірні таблиці будуть розподілені згідно кількості здобутих очок. Нагадаємо, раніше клубами було ухвалене рішення про скасування серії за бронзу між 3-ю та 4-ю командами турнірної таблиці.

 

 

 

Без змін у форматі триватиме чемпіонат Суперліги у групі «А» («Галичанка», «Карпати», «Реал»). Учасники наради привітали «Реал» із початком експлуатації оновленої домашної арени та вдалим проведенням 11 туру.

 

 

 

Також учасники підтвердили подальший розклад турів групи «А» Суперліги:

 

 

 

12 тур. 28-30 квітня. Ужгород

 

 

 

13 тур. 14-16 травня. Львів

 

 

 

Турнірна таблиця Суперліги

 

 

Генеральний секретар ФГУ Олександр ФГУ підняв питання безконтрольного від’їзду юних гравців-вихованців українських гандбольних шкіл до інших країни з частою зміною громадянства.

 

 

 

Наступна онлайн-нарада клубів жіночої Суперліги запланована на 26 квітня (13.00).

 

 

 

У нараді 12 квітня взяли участь Комітет з організації та проведення змагань ФГУ, генеральний секретар ФГУ Олександр Гладун та представники «Галичанки» (Роман Федишин, Віталій Андронов, Роман Бедрій), «Карпат» (Олександр Вереш), «Реалу»(Віктор Гінкул), «Дніпрянки» (Михайло Милославський) та «ТНУ-ДЮСШ-21» (Ігор Курисько), не була представлена збірна Києва «Спартак-Київ».

 

 

 

Федерація гандболу Україниhttp://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys