Збірна України перемогла Білорусь у контрольному матчі в Мінську

13 Квітень, 2021

Збірна України здобула перемогу над збірною Білорусі в першому з двох контрольних матчів у Мінську. Наша команда була попереду перед перервою 13:12 і не віддала лідерство у другій половині — 27:24 на користь українок. Найбільш результативною у складі переможниць стала Леся Смолінг – 7 голів. По 4 рази закинули Тетяна Поляк та Вікторія Бельмас. Відзначимо також стовідсоткову реалізацію українками семиметрових – 5/5.

Повторна гра відбудеться 14 квітня, початок о 12.00.

Контрольний матч

Білорусь – Україна 24:27 (12:13)

Мінськ. 13 квітня. Будинок гандболу

Білорусь (голи): Котіна — 4 голи, Коновал – 4, Шинкарук – 3, Ахраменко – 3, Василевська – 2, Мокат – 2, Ільіна – 1, Сотнікова – 1, Самсонова – 1, Сівуха – 1, Єлісєєва – 1, Синявська – по 1.

Україна: Гладун – 1 гол, Салтанюк, Воронько; Павлик, Маркевич – 1, Смолінг – 7, Мелекесцева, Воловник – 1, Савчин – 2, Поляк – 4, Стельмах – 1, Левченко – 2, Борисевич, Каганець – 2, Вікторія Бельмас – 4, Передерій – 2.

Головний тренер – Борис Чижов

Штрафний час: 6 – 8

Семиметрові: 1/2 – 5/5

Підсумки матчу прокоментував головний тренер збірної України Борис Чижов:

«Перед матчем ми провели лише одне тренування: розбігались, працювали над тактикою – у захисті в нападі.

Гру почали в такому складі: Дарія Каганець – ліва крайня Леся Смолінг ліва півсередня, Віка Бельмас – в центрі, Наталія Савчин — права півсередня, Наталія Воловник — права крайня, Оля Передерій – в лінії, Марія Гладун – у воротах. Білоруски повели 2:0, але далі гра була рівною, ми виграли перший тайм – 13:12. Були гойдалки, хоча в другому таймі ми вели у 2-3 м`ячі.

Дівчата грали з хорошим настроєм, бажанням, оборонялись високо, грали у свій захист 6-0. У нападі були помилки, втрати і ми отримували оборотки. На заміни виходили Анастасія Мелекесцева, Іра Стельмах, Мар’яна Маркевич, Тетяна Поляк, на правому краю відіграла Євгенія Левченко. Приблизно на 50 хвилині білоруски зрівняли рахунок – 20:20, але далі у них було вилучення і Оля Передерій та Маша Гладун двічі забили у порожні ворота. Господарки були більш свіжі, швидше на ногах. Наші гравці приїхали втомленими з клубів, дорога також позначилась. Але дівчата виявили самовідданість, зуміли вистояти, допомогла також Маша Гладун.

У середу вже о 8-й ранку ми здаємо тести на коронавірус, а о 12.00 – гра. Гадаю, ми дамо відпочити основним гравцям, потрібно їх поберегти».

Обидві збірні готуються до плей-офф відбору на чемпіонат світу-2021. Нагадаємо, українки гратимуть за путівки на мундіаль проти збірної Швеції — 17 квітня у Київському палаці Спорту (17.00, без глядачів), а 21 квітня — на виїзді в Лунді. Через травми команда Бориса Чижова недорахувалась багатьох провідних гравців, втім не втрачає рішучого настрою.

Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys