Збірна України зіграла другий контрольний матч з командою Білорусі

14 Квітень, 2021

У Мінську відбувся другий контрольний матч між жіночими збірними Білорусі та України. Після першого поєдинку, що завершився перемогою українок 27:23, тренерський штаб зробив зміни у основному складі.

Кілька лідерів отримали відпочинок, щоб уникнути травм і підійти в оптимальній готовності до ігор проти Швеції у плей-офф відбору на чемпіонат світу. Не виходили на майданчик Ольга Передерій, Вікторія Бельмас, Наталія Савчин, небагато зіграла Леся Смолінг. У воротах замість Марії Гладун, яка відстояла весь матч у вівторок, по одному тайму зіграли Єлизавета Воронько та Вікторія Салтанюк.

Збірна України була попереду після першого тайму 15:13, але невдало провела другу половину і зрештою поступилась 21:29. Найбільш результативними у нашій команди стали Тетяна Поляк – 6 голів та Євгенія Левченко – 5. Відзначимо також перший гол у національній збірній Яни Борисевич.

15 квітня збірна України повертається до Києва, 16-го числа збірна тренуватиметься у столичному Палаці спорту, а в суботу 17 квітня на цій арені прийматиме Швецію у першому матчі плей-офф відбору на чемпіонат світу. Гра пройде без глядачів, початок – о 17.00. Трансляцію поєдинку дивіться на XSPORTта MostVideo.

Контрольний матч

Білорусь – Україна 29:21 (13:15)

Мінськ. 14 квітня. Будинок гандболу

Білорусь (голи): Котіна – 4, Коновал – 3, Кулак – 3, Шинкарук – 2, Ахраменко – 3, Василевська – 2, Мокат – 2, Ільіна – 3, Сотнікова – 1, Снежка – 1, Вакуліч – 2, Сівуха – 1, Єлісєєва – 1, Синявська – 1.

Україна: Гладун, Салтанюк, Воронько; Павлик, Маркевич – 2, Смолінг, Мелекесцева, Воловник, Савчин, Поляк – 6, Стельмах – 3, Левченко – 5, Борисевич – 1, Каганець – 4, Вікторія Бельмас, Передерій.