Відкритий чемпіонат України 2021 року з регбі-7 серед чоловічих команд Вищої ліги: стартовий тур – 18 квітня в Одесі!

15 Квітень, 2021

Відкритий чемпіонат України 2021 року з регбі-7 серед чоловічих команд Вищої ліги, 2-х туровий, проводиться згідно з Єдиним календарним планом спортивних змагань та спортивно-оздоровчих заходів України на 2021 рік у період з 17 квітня по 31 жовтня 2021 року.

 

Розклад проведення змагань:

 

1 тур – 17-18 квітня – м. Одеса;

 

2 тур – 18-19 вересня – м. Ірпінь Київської області.

 

Першим вказано день приїзду команд, другий – ігровий день.

 

До участі у відкритому чемпіонаті України з регбі-7 серед чоловічих команд Вищої ліги допускаються команди областей, м. Києва, ФСТ, відомств та ДЮСШ, спортивних та регбійних клубів України, які підтвердили участь у змаганнях у встановлений термін, в тому числі команди: Ребелз м. Київ, Дніпро м. Дніпро, Станиславів м. Івано-Франківськ, ТЕХ-А-С м. Харків, Лідерс м. Одеса, КСК Ірпінська ДЮСШ м. Ірпінь (Київська область), TRANSCARPATHIA TRINITI м. Ужгород, Збірна команда Молдови.

 

Регламент про проведення відкритого чемпіонату України з регбі-7 2021 року серед чоловічих команд Вищої ліги (завантажити)

 

Група «А»: Лідерс (Одеса), київський «Ребелз», харківський «ТЕХ-А-С» і збірна Молдови.

 

Група «Б»: «Дніпро», івано-франківський «Станиславів», «Варяги» (Ірпінь) та «Трініті» (Ужгород).

 

Розклад всіх ігор:

 

10:20 Ребелз (Київ) – Збірна Молдови

 

10:45 ТЕХ-А-С (Харків) – Лідерс (Одеса)

 

11:05 Дніпро – Трініті (Ужгород)

 

11:25 Станиславів (Івано-Франківськ) – Варяги (Ірпінь)

 

11:50 Команда, що програла в парі Ребелз – Збірна Молдови проти команди, що програла в парі ТЕХ-А-С – Лідерс

 

12:10 Переможець пари Ребелз – Збірна Молдови проти переможця пари ТЕХ-А-С – Лідерс

 

12:35 Команда, що програла в парі Дніпро – Трініті проти команди, що програла в парі Станиславів – Варяги

 

13:00 Переможець пари Дніпро – Трініті проти переможця пари Станиславів – Варяги

 

13:40 А3 – Б4

 

14:00 Б3 – А4

 

14:25 А1 – Б2 (півфінал)

 

14:50 Б1 – А2 (півфінал)

 

15:10 Гра за 7-е місце

 

15:30 Гра за 5-е місце

 

15:50 Гра за 3-є місце

 

16:15 Фінал

 

16:35 Нагородження команд за підсумками першого туру



http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys