Завершився чемпіонат України жіночої Першої ліги 2020/2021

18 Квітень, 2021

Визначений перший володар титулу в українському гандбольному сезоні 2020/2021. Херсонська «Дніпрянка-ХСФК» стала переможцем Першої жіночої ліги, останні ігри якої відбулись 16-17 квітня у Херсоні. На фінальний – четвертий – тур чемпіонату зібрались чотири команди.

 

 

 

Господарки подужали «КДЮСШ №3» 51:16 та «СДЮСШОР-Карпати» 27:21, завершивши чемпіонат без жодної втрати – у Херсона лише перемоги і перше місце турнірній таблиці.

 

 

 

Срібло завоював конотопський «ДЮСШ ім. Маміашвілі», який у ключовому матчі з рахунком 27:24 переміг «СДЮСШОР Карпати». Ужгородська команда фінішувала на третій позиції.

 

 

 

Столичний КСЛІ у підсумковій таблиці посів четверте місце, на п’ятому – харківський «КДЮСШ №3».

 

 

 

Після завершення останнього матчу туру в Херсоні на майданчику ігрової зали ХСФК відбулась церемонія закриття.

 

 

 

«Це був перший в історії жіночий чемпіонат Першої ліги, – розповів у своєму коментарі старший тренер херсонського ХСФК, Заслужений тренер України Михайло Милославський. – І його проведення мало особливе значення, адже через пандемію вже другий рік не проводяться юнацькі змагання. Талановитої молоді в Україні дуже багато. Чотири з п’яти команд Першої ліги показали дійсно цікавий рівень, поки дещо слабшим виглядає Харків. Є кілька чудових гравців в Ужгорода, шкода, що на фінальний тур не зміг приїхати Київ. Вважаю, що вони втратили медаль. Про своїх – Херсон – мені говорити незручно. Тут потрібно оцінювати зі сторони, але якщо виграли всі матчі – значить були найкращими».

 

 

 

Перша ліга

 

4 тур. Херсон. 16-17квітня

 

«СДЮСШОР-Карпати» – «ДЮСШ ім. Маміашвілі» 24:27

 

«КДЮСШ №3» – «Дніпрянка-ХСФК» 16:51

 

«ДЮСШ ім. Маміашвілі» – «КДЮСШ №3» 40:24

 

«Дніпрянка-ХСФК» – «СДЮСШОР-Карпати» 27:21

 

«КСЛІ» – «ДЮСШ ім. Маміашвілі» 0:10

 

«КСЛІ» – «Дніпрянка-ХСФК» 0:10

 

 

 

 

 

Підсумкова таблиця Першої ліги 2020/2021

 

1. Дніпрянка – ХФСК (Херсон) – 16 очок (8 матчів)

 

2. ДЮСШ ім. Михайла Маміашвілі (Конотоп) – 9 (8)

 

3. СДЮСШОР Карпати (Ужгород) – 8 (8)

 

4. КСЛІ (Київ) – 7 (8)

 

5. КДЮСШ № 3 (Харків) – 0 (8)http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys