Онлайн-семінар «Розвиток силових і швидкісно-силових якостей в системі фізичної підготовки спортсменів»

18 Квітень, 2021

Запрошуємо Вас на онлайн-семінар, де Ви зможете отримати нові знання та цінний досвід.

 

Тема семінару: «Розвиток силових і швидкісно-силових якостей в системі фізичної підготовки спортсменів (сучасні уявлення й основи методики розвитку)».

 

Лектор: ПЛАТОНОВ Володимир Миколайович – доктор педагогічних наук, професор олімпійського інституту НУФВСУ, співголова комісії НОК України «Інновації в спорті».

 

ОРГАНІЗАТОРИ: Національний олімпійський комітет України, Міністерство молоді та спорті України, Національний університет фізичного виховання і спорту України.

 

Дата проведення: 20 квітня 2021 року.

 

Час проведення: 13:00-15:20.

 

Реєстрація на онлайн-семінар за цим посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScw1WFpJGk99XeKSrvMnKm3IdJg-6aVqJ4OsR6Ds-IF2Jg95g/viewform

 

Попередня реєстрація триває до 13:00 19 квітня 2021 року.

 

Інструкцію для підключення та код доступу для участі у відео-зустрічі отримаєте на особистий Е-mail 19 квітня 2021 року.

 

УВАГА! Кількість місць обмежено! Організатор залишає за собою право призупинити реєстрацію у разі заповнення квот учасниками.

 

До зустрічі 20 квітня 2021 року о 13:00 в онлайн-режимі!http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys