«Донбас» із відривом у чотири шайби здобув другу перемогу у фінальній серії плей-оф УХЛ

19 Квітень, 2021

У Дружківці відбувся другий матч фінальної серії плей-оф Української хокейної ліги, у якому «Донбас» приймав «Сокіл».

Побігши в атаку з самого старту, «Донбас» вийшов уперед вже на 6-й хвилині: Віталій Лялька з розвороту відправив шайбу у ближній кут воріт Георгія Дубровського. Через хвилину господарі реалізували більшість завдяки влучному кидку Андрія Сигарьова.

Після другої пропущеної шайби наставник «Сокола» Олег Шафаренко замінив голкіпера – на лід вийшов Дмитро Кубрицький, якому довелося одразу ж вступити в гру. За затримку суперника ключкою в ворота киян був призначений штрафний кидок, однак Андрію Сигарьову реалізувати його не вдалось.

На початку другого періоду дубль оформив Віталій Лялька, також закинувши в більшості. Незважаючи на всі шанси, «Соколу» не вдавалося відіграти хоча б одну шайбу, щоб повернутися в гру, натомість донеччани змогли ще двічі реалізувати чисельну перевагу – у середині третього періоду по голу закинули Андрій Бірюков та Віталій Карамнов.

Однак шайбою престижу «Сокіл» все ж зміг відзначитися – Віталій Андрейків кидком від синьої лінії встановив підсумковий рахунок в матчі 5:1.

Тепер серія переїздить до Києва – «Сокіл» зіграє з «Донбасом» 21 і 23 квітня. Початок обох матчів о 18:00.

Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys