Нарада Комітету ФГУ та клубів Суперліги: ухваленні рішення по чемпіонату та Фіналу чотирьох Кубка України

20 Квітень, 2021

21 квітня відбулась чергова онлайн-нарада Комітету з організації та проведення змагань ФГУ та клубів чоловічої Суперліги України.

 

Учасники підтвердили продовження чемпіонату Суперліги для команд групи «А» згідно чинного регламенту.

Після того, як будуть зіграні всі матчі ІІ етапу команди групи «А» проведуть по два матчі ІІІ етапу (1 місце гратиме два матчі проти 4 місця, 2 місце – проти 3 місця).

Визначення володарів золота та срібла.Якщо після завершення трьох етапів різниця між 1-ю та 2-ю командами турнірної таблиці становитиме 7 очок або менше, то для визначення Чемпіона України між цими командами буде проведена серія ігор до двох перемог.

Визначення володаря бронзи та четвертої команди.Якщо після завершення трьох етапів різниця між 3-ю та 4-ю командами турнірної таблиці становитиме 7 очок або менше, то для визначення бронзового призера Чемпіонату України між цими командами буде проведена серія ігор до двох перемог.

Група «А». Розклад заключних матчів ІІ етапу

23 квітня. «Одеса» – «Мотор» (18 тур)

Група «Б». Розклад заключних матчів ІІ етапу

24 квітня. «ЦСКА-ШВСМ» – «Портовик» (18 тур). Матч пройде в Южному

29 квітня. «Портовик» – «СКА-Львів» (19 тур)

Група «А». Розклад ІІІ етапу

«Мотор» – «Академія гандболу» (матчі заплановані на 5 та 7 травня)

«Донбас» – «Одеса» (матчі заплановані на 6 та 7 травня)

Нагадаємо, що для команд групи «Б» чемпіонат завершиться після ІІ етапу, підсумкові 5-8 місця визначатимуться згідно кількості набраних очок.

Турнірна таблиця Суперліги

Також під час наради клуби затвердили дати та місце проведення Фіналу чотирьох Кубка України. Він пройде 17 та 18 травня в Запоріжжі на майданчику арени «Юність». Наразі вже відомі три учасники Фіналу чотирьох. Це «Донбас», «Мотор-Політехніка», а також «Мотор», чий суперник по 1/4 фіналу полтавське «Динамо-Академія» знявся з турніру. Четвертий учасник визначиться у чвертьфінальному протистоянні ужгородських «Карпат» та столичного «ЦСКА-ШВСМ».

 

 

 

Результати Кубка України

 

 

 

У рамках Фіналу чотирьох Кубка України в Запоріжжі відбудеться зустріч представників клубів команд Суперліги, на якій підбиватимуться підсумки поточного сезону та буде обговорений регламент на сезон 2021/2022.

 

 

 

До кінця квітня має бути прийняте рішення по місцю проведення Фінального етапу чоловічої Універсіади. Матчі прийматиме Одеса або Запоріжжя.

 

 

 

Участь у нараді 10-го квітня взяли представники Комітету ФГУ та представники клубів “Мотор” (Дмитро Карпущенко), “Донбасу” (Іван Фучеджи), “Одеси” (Михайло Щукін), “Академії гандболу” (Олексій Харченко), “Мотор-Політехніки” (Дмитро Корнієнко) та “СКА-Львів” (Валерій Мельник). Не були представлені “Портовика” та “ЦСКА-ШВСМ”.

 

 

 

В Україні гандбол доступний усім

 

Федерація гандболу України

 

 http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys