«Єдність» грає з «Динамо-Академією», «Карпати» двічі перемогли «RGM Group СумДУ»

22 Квітень, 2021

У Вищій лізі чемпіонату України змінився лідер. Випередивши УДХТУ, на перше місце повернулись «Карпати». Команда Віталія Уманця двічі в Сумах перемогла «RGMGroup СумДУ» 43:34 та 41:25. В обох поєдинках нестримним лівий був лідер «Карпат», найкращий снайпер чемпіонату Ярослав Котюк, який закинув 13 м’ячів у першій грі та ще 12 у повторній. Всього у Котюка вже 122 голи у 14 матчах чемпіонату. У складі «RGMGroup СумДУ» результативністю в іграх 10 туру виблиснув Іван Чеботар – 13 голів у першому матчі проти “Карпат” і 6 у повторному.

 

 

 

У боротьбі за золото «Карпати» за рівної кількості ігор випереджають дніпровський УДХТУ на 2 очки. Обом клубам залишилось провести ще по два тури (по 4 матчі). Завершив виступи у чемпіонаті «RGMGroup СумДУ», який відіграв всі 20 матчів, здобувши у них 11 очок. Сумчани перебувають на 5-му місці турнірної таблиці. Теоретичні шанси випередити земляків має «Єдність», у якої 4 очки і ще 6 ігор в запасі. Зокрема 23 та 24 квітня «Єдність» в Сумах у залі СДПУ імені Макаренка прийматиме полтавську «Динамо-Академію». Початок ігор о 17.00 в п’ятницю та о 10.00 у суботу.

 

 http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys