Збірна України розпочала підготовку до матчів проти Чехії. Вони стануть вирішальними у відборі на ЧЄ-2022

24 Квітень, 2021

Тренерський штаб збірної України визначився зі складом на підготовку до заключних матчів відбору на чемпіонат Європи-2022. Нагадаємо, наша національна команда 5-му та 6-му тура зіграє проти збірної Чехії – 28 квітня у Запоріжжі (ПС «Юність», 18.00) та 2 травня в чеському Брно (19.00). Чехи між цими двома матчами ще проведуть виїзний поєдинок проти збірної Фарерських островів (30 квітня, Торсгавн).

 

 

 

Підготовчі збори національної команди України почались 23 квітня і проходять Запоріжжі з тренуваннями на арені «Юність». Всього головний тренер Микола Степанець викликав 24 гравці, 16 з них потралять до зявки на гру.

 

 

 

Матчі Україна – Чехія для обох збірних стануть вирішальними у боротьбі за вихід на чемпіонат Європи. Перемога навіть в одному з двох поєдинків з великою імовірністю відкриє шлях до фінального турніру.

 

 

 

Обидва матчі між збірними України та Чехії в прямих трансляціях покажуть Sport 1, XSPORT та MostVideo.

 

 

 

У порівнянні із попередніми зборами у поточному відборі до складу збірної України додались лівий крайній Дмитро Артеменко, лівий півсередній Ігор Турченко, правий півсередній Олексій Ганчев та розігруючий Олександр Тільте, який викликався на минулі на матчі, але не брав у них участі через карантинні обставини.

 

 

 

Продовжує відновлення після травми і не гратиме Станіслав Жуков.

 

 

 

Склад збірної України на підготовку до матчів проти Чехії:

 

 

 

Воротарі: Геннадій Комок («Мотор»), Максим В’юник («Мотор»), Антон Терехов («Погонь Щецин», Польща)

 

 

 

Півсередні та центральні: Дмитро Горіга («Мотор»), Владислав Донцов («Мотор»), Тарас Міноцький («Мотор»), Ігор Турченко («Мотор»), Євген Буйненко («Пермські мєдвєді», Росія), Олександр Кириленко («Пермські мєдвєді», Росія), Леонід Михайлютенко («Донські казаки», Росія), В’ячеслав Садовий («Сучава», Румунія), Олександр Тільте («Хробри Глогув», Польща), Олексій Ганчев («Пермські мєдвєді», Росія).

 

 

 

Праві крайні: Андрій Акіменко («Азоти Пулави», Польща), Юрій Кубатко («Мотор»), Артем Козакевич («Мотор»).

 

 

 

Ліві крайні: Захар Денисов («Мотор»), Олександр Касай («Мотор»), Євген Жук («Пермські мєдвєді», Росія), Дмитро Артеменко («Динамо Астрахань», Росія).

 

 

 

Лінійні: Іван Бурзак («Мотор»), Дмитро Дорощук («Спортинг», Португалія), Едуард Захаров («Пермські мєдвєді», Росія), Дмитро Ільченко («ЦСКА», Росія)

 

 

 

Микола Степанець, головний тренер збірної України:

 

 

 

«Гравці ще прибувають до збірної, подивимось у якому вони стані зараз наприкінці сезону. Дуже сподіваюсь, що цього разу коронавірус нікому не завадить приїхати до команди. Матчі проти Чехії надважливі для нас, у цих іграх вирішиться все. Виграємо – будемо на Євро, нічия – це великі проблеми».http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys