ЧЕТВЕРТА ПЕРЕМОГА: «КРЕДО-1963» У НЕПРОСТОМУ ПОЄДИНКУ ОБІГРАВ В ГОСТЯХ «АНТАРЕС»

25 Квітень, 2021

Вчора на київському стадіоні «Спартак» одеський «КРЕДО-1963» зустрічався з «Антаресом».

Кияни почали сезон з перемоги, «кредівці» виграли три поєдинки з трьох проведених, тому складно було сказати, хто вважався фаворитом матчу. Тим більше що в минулому році «чорні» несподівано виграли у «КРЕДО» в Одесі.

Ось і гра вийшла важкою для обох її учасників. І якби не вдала кінцівка першого тайму, гостям було б дуже складно перемогти. А так – штрафний Миколи Делієргієва, спроба Дениса Матківського, реалізація Делієргієва, спроба Романа Кулаківського, ще одна реалізація Делієргієва і це – 17:0 до перерви.

Здавалося, справа зроблена, але куди там! У другому таймі в діях одеситів було багато сумбуру, вистачало помилок і непорозумінь. Як наслідок – спроби Данила Дяченка та Віталія Приймака, підкріплені реалізаціями Олександра Березанського.

Якби не технічна спроба гостей, то закінчення цієї зустрічі могло бути просто вогненним і інтригуючим. А так – 27:14 на користь одеситів, які провели м’яко кажучи, не найяскравіший матч, зате здобули четверту перемогу поспіль.

Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys