ЧЕТВЕРТА ПЕРЕМОГА: «КРЕДО-1963» У НЕПРОСТОМУ ПОЄДИНКУ ОБІГРАВ В ГОСТЯХ «АНТАРЕС»

25 Квітень, 2021

Вчора на київському стадіоні «Спартак» одеський «КРЕДО-1963» зустрічався з «Антаресом».

 

Кияни почали сезон з перемоги, «кредівці» виграли три поєдинки з трьох проведених, тому складно було сказати, хто вважався фаворитом матчу. Тим більше що в минулому році «чорні» несподівано виграли у «КРЕДО» в Одесі.

 

Ось і гра вийшла важкою для обох її учасників. І якби не вдала кінцівка першого тайму, гостям було б дуже складно перемогти. А так – штрафний Миколи Делієргієва, спроба Дениса Матківського, реалізація Делієргієва, спроба Романа Кулаківського, ще одна реалізація Делієргієва і це – 17:0 до перерви.

 

Здавалося, справа зроблена, але куди там! У другому таймі в діях одеситів було багато сумбуру, вистачало помилок і непорозумінь. Як наслідок – спроби Данила Дяченка та Віталія Приймака, підкріплені реалізаціями Олександра Березанського.

 

Якби не технічна спроба гостей, то закінчення цієї зустрічі могло бути просто вогненним і інтригуючим. А так – 27:14 на користь одеситів, які провели м’яко кажучи, не найяскравіший матч, зате здобули четверту перемогу поспіль.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys