Визначились переможці 3 етапу PRO Ліги Паріматч 3х3

25 Квітень, 2021

В Івано-Франківську завершився третій етап PRO Ліги Паріматч 3х3. В жіночій сітці змагань взяли участь 8 команд, які було розподілено на два квартети. Найкращий результат показала команда Київ-Баскета, яку було складено з гравчинь, які готуються до олімпійської кваліфікації.

 

Дивіться: 3 тур PRO Ліги Паріматч 3х3 в Івано-Франківську: відео матчів

 

Христина Філевич, Міріам Уро-Ніле, Наталя Цюбик та Ганна Ольховик без поразок пройшли, як груповий раунд, так і плей-оф, перемігши у фіналі збірну Білорусі – 21:18.

 

 

 

У чоловіків в турнірі взяли участь 12 команд, які було розподілено на 4 групи по 3 команди в кожній. До чвертьфіналу вийшли по 2 кращих команди з кожної групи.

 

Чемпіоном третього етапу в СумДУ (Ігор Стародуб, Віталій Ігнатченко, Вадим Биков, Всеволод Чесак), який пройшов усю турнірну дистанцію без поразок. Найважчим для переможця став саме фінальний матч, в якому гравці СумДУ здолали команду Infinite Tsukuyomi – 20:19.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys