25 Квітень, 2021

ФБУ

Всі категорії новин

Вища лiга 25.04.2021

Сьогодні стали відомі імена перших півфіналістів Вищої ліги – це Кривбас та Рівне. За путівку у фінал вони боротимуться один з одним.

Читайте: Київ-Баскет достроково виграв регулярний чемпіонат Суперліги Паріматч

Вища ліга. Чвертьфінал

Кривий Ріг. СК КТУ

25 квітня. Другий матч

Хімік-2 – Кривбас 74:106 (23:19, 11:27, 23:26, 17:24) / СТАТИСТИКА МАТЧУ

Южненці непогано розпочали поєдинок. Їм вдалося забрати стартову чверть до свого активу повівши +4. Проте, починаючи з другої 10-хвилинки, Кривбас повністю перехопив ініціативу. Вони розгромили суперника в цій чверті 27:11 і більше у ролі наздоганяючих не були. Здобути впевнену перемогу їм допомогла неймовірна кількість реалізованих триочкових пострілів – 19 проти 5. Також, Кривбас був сильнішим як під щитами, так і у командній грі – 47 підбирань поти 38 і 35 передач проти 19.

Варто відзначити Владислава Фролова та Максима Нікітіна, які оформили по дабл-даблу. В першого 10 очок та 11 підбирань, у другого – 11 балів і 11 ребаундів. Найрезультативнішим у матчі став Артем Водолазський – 19 набраних очок.

Таким чином, Кривбас перемігши у двох матчах чвертьфінальної серії Хімік-2, вийшов у півфінал.

Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys