Відбулась нарада Комітету ФГУ та клубів Суперліги

27 Квітень, 2021

27 квітня відбулась чергова онлайн-нарада Комітету з проведення змагань ФГУ та клубів жіночої Суперліги. Учасники обговорили подальше проведення сезону в умовах пандемії COVID-19.

 

Представники клубів поділились інформацією зі своїх міст щодо можливості проведення домашніх ігор офіційного сезону, а також щодо можливості виїздів своїх клубів на гостьові матчі.

Учасники підтвердили прийняте рішення догравати сезон за раніше узгодженою системою. Для команд групи «А» («Галичанка», «Реал», «Карпати») у календарі залишаються два вирішальні з’їзні тури ІІ етапу – в Ужгороді (12 тур, 28-30 квітня) та Львові (13 тур, 14-16 травня). Для команд група «Б» («Дніпрянка», «Збірна Києва «Спартак-Київ», «ТНУ ДЮСШ 21») ІІ етап складатиметься з одного з’їного туру, що пройде у Херсоні 14-16 травня.

 

Для проведення ігор 1/4 фіналу  Кубка України заплановані дати 7/8 травня (перші матчі) та 19/20 травня (повторні матчі). Утім із урахуванням карантинних обставин клуби можуть проводити ігри кубкових протистоянь своїх пар в коротші терміни та в одному місті. Так у протистоянні«Галичанка» – «Карпати» обидва матчі пройдуть у Львові 7 та 8 травня.

 

Фінал чотирьох Кубка України відбудеться у Миколаєві 4-5 червня.

 

Голова Комітету з організації та проведення змагань ФГУ Євген Петрушевський звернувся до представників клубів із пропозицією про проведення у дні Фіналу чотирьох Кубка України робочої зустрічі у Миколаєві для обговорення і ухвалаення рішень по системі проведення змагань на наступний сезон 2021-2022, а також для роботи над удосконаленням регламенту проведення змагань.

 

Голова Суддівського комітету ФГУ Валентин Вакула нагадав клубам про необхідність коректного ставлення до рефері та етичної поведінки до, під час та після ігор.

 

У нараді 27 квітня взяли участь представники Комітету з організації та проведення змагань ФГУ, а також  представники клубів «Галичанка» (Віталій Андронов, Роман Бедрій), «Карпати» (Олександр Вереш), «Реалу» (Віктор Гінкул), «Дніпрянки» (Михайло Милославський), «ТНУ-ДЮСШ-21» (Ігор Курисько) та збірної Києва «Спартак-Київ» (Любов Федоренко).

 

В Україні гандбол доступний усім

Федерація гандболу Україниhttp://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys