Президія ФГУ ухвалила рішення про кадрові зміни

5 Травень, 2021

4 травня відбулось засідання Президії Федерації гандболу України за участі керманичів національних збірних – жіночої національної команди Бориса Чижова та чоловічої національної команди Миколи Степанця.

 

На засіданні Президії ФГУ було винесено питання про призначення віце-президента Федерації гандболу України Євгена Петрушевського на посаду виконуючого обов’язки президента ФГУ. Рішення було прийнято одноголосно: Євген Петрушевський призначений виконуючим обов’язки президента Федерації.

 

Другим питанням порядку денного став звіт Бориса Чижова про роботу на посаді головного тренера національної жіночої збірної України та виконання ним Комплексно-цільової програми підготовки збірної. За підсумками доповіді та обговорення на голосування членів Президії було винесено рішення про звільнення Бориса Чижова з посади головного тренера жіночої національної команди у зв’язку із незадовільними результатами та незадовільним виконанням функціональних обов’язків. Рішення про звільнення Бориса Чижова прийнято одноголосно.

 

На вакантну посаду головного тренера жіночої збірної України буде оголошений конкурс, також буде створена конкурсна комісія. Положення про конкурс буде опубліковане на сайті ФГУ.

 

Висновки конкурсної комісії ФГУ щодо затвердженої кандидатури на посаду головного тренера збірної України будуть подані Міністерству молоді та спорту України.

 

Члени Президії привітали чоловічу національну збірну України з виходом до фінальної частини чемпіонату Європи-2022. Головний тренер збірної Микола Степанець надав інформацію про виступ національної команди у відбірному турнірі до Євро. Учасники засідання запропонували Миколі Степанцю підготувати детальний звіт про виступ збірної команди до наступного засідання Президії ФГУ.

 

Також на наступне засідання Президії ФГУ заплановані:

 

– звіт державного тренера України з гандболу, члена Президії ФГУ Олександра Чайченка про організацію підготовки і виступи національних збірних;

 

– заслуховування головного тренера юнацької збірної команди України (2005/2004 р.н.) Ростислава Ланевича щодо програми підготовки команди.

 

У Президії ФГУ 4 травня взяли участь в. о. президента ФГУ Євген Петрушевський, генеральний секретар ФГУ Олександр Гладун, віце-президенти ФГУ Сергій Деревянкін, Олександр Волков, члени Президії ФГУ Олександр Чайченко, Валентин Вакула, Олександр Сахнацький, Роман Галенін.

 

В Україні гандбол доступний усім

Федерація гандболу України

 http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys