Чемпіонат Суперліги завершився. Медалі у «Мотора», «Донбасу» та «Одеси»

7 Травень, 2021

У чемпіонаті чоловічої Суперліги 2020/2021 зіграні останні матчі та визначилась підсумкова турнірна таблиця.

Титул найсильнішої команди України захистив «Мотор». Для визначення чемпіона не знадобилась золота серія, яка була б призначена якби відстань між першою та другою командами турнірної таблиці склала менше восьми очок. Команда Гінтараса Савукінаса виграла обидва матчі ІІІ етапу проти «Академії гандболу» (47:22 та 43:12) та в підсумковій таблиці відірвалась від найближчого переслідувача на 10 пунктів.

«Мотор» – переможець ювілейної 30-ї національної першості України. Це вже 9-й чемпіонський титул запорізького клубу, який нікому не віддає золото з 2013 року.

Вдруге поспіль срібло національної першості завоював «Донбас». Команда з Донецького регіону потрапляє в призи чемпіонатів України вже у 15-й раз. Нагадаємо: «Донбас» – єдиний, кому вдалась відібрати очки в «Мотора» у поточному сезоні.

На ІІІ етапі Суперліги підопічні Івана Фучеджи, граючи проти «Одеси» перемогли в першому матчі 33:32, але зазнали поразки в повторній грі 30:36. Цей результат мав ключове значення для визначення володаря бронзи. Вона дісталась «Одесі», яка здобула медалі чемпіонату вперше в історії клубу.

Команда Михайла Щукіна, взявши два очки у переможному матчі проти «Донбасу», убезпечила себе від серії за третє місце проти «Академії гандболу» – четвертої команди підсумкового заліку.

Чемпіонат завершився, але крапку у гандбольному сезоні буде поставлено 17-18 травня, коли в Запоріжжі відбудеться Фінал чотирьох Кубка України.

Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys