КРІСТІНА КАТІЛОВА – ПРО ПЕРЕМОГУ ЗБІРНОЇ ОДЕСИ В 2-МУ ТУРІ ЖІНОЧОЇ СУПЕРЛІГИ

8 Травень, 2021

Головний тренер збірної Одеси – Крістіна Катілова – в ексклюзивному інтерв’ю Rugby.od.ua поділилася своїми враженнями від перемог у другому турі жіночої Суперліги з регбі-7.

 

– Крістіно Анатоліївно, яку оцінку можете поставити своїй команді за підсумками другого туру?

 

– Ми прагнемо демонструвати зовсім інший рівень гри і підготовки, тому з технічної точки зору і функціональної готовності, мабуть, поставлю поки «задовільно», а ось по самовіддачі, характеру, бажанню перемагати – тільки «відмінно». Дівчата йдуть до своєї мети, до третього поспіль чемпіонського титулу, не здають позиції, але поки ще є певні проблеми з хвилюванням.

 

– Яка гра у другому турі була найважчою для збірної Одеси?

 

– Я вважаю, що перший матч – з львівськими «Левицями» – вийшов важче, ніж інші три. Причина банальна – дівчатам було складно налаштуватися і вийти на поле з необхідним азартом. Можливо, позначилася довга дорога до Харкова і певна втома. А так, всі зустрічі пройшли в «робочому режимі», дівчата старалися виконувати установку на гру, максимально надійно зіграти в захисті. Відрадно, що нам вдалося реалізувати більшість своїх моментів.

 

– По ходу турніру складалося враження, що в трьох іграх збірна Одеси, якби була необхідність, могла зіграти могутніше. Економили сили на найважливішу дуель з «Авіатором»?

 

– На другий тур ми приїхали не в оптимальній формі, що, звичайно ж, впадало в очі. Можливо, тому здавалося, що ми економимо сили. У першому ж матчі дівчата зіткнулися з втомою і певною «важкістю», тому довелося розподілити енергію на всі чотири матчі. Напевно, в той день збірна Одеси могутніше б не зіграла, але це вже тренерська помилка, вважаю. У майбутньому будемо намагатися ефективніше готувати гравців і покращувати їх функціональну готовність. А відповідаючи на запитання, скажу, що спеціально до «Авіатору» ми ніколи не готуємося, виходимо на всі матчі з однаковою метою – нав’язати свою гру і перемогти.

 

– Якщо порівняти перший тур і другий, наскільки змінилася гра вашої команди і гра суперниць?

 

– Як на мене, так гра зовсім не змінилася, хіба що тільки здивували гості з Молдови – «Concept Ladies», які зіграли набагато слабше, ніж в першому турі в Одесі. Не всі дівчата змогли приїхати до Харкова, тому молдаванки виглядали гірше. Ми, в свою чергу, прибрали кілька типових помилок, але тут же з’явилися і нові. Будемо продовжувати відточувати свою майстерність і, сподіваюся, в третьому турі продемонструємо прогрес.

 

– Цього сезону не так часто бере на себе гру в атаці Марина Кишмар (Бородіна), яка більше грає на «руйнування» атак суперниць. Це свідоме рішення або ж суперниці просто максимально уважно грають з кращою регбісткою України минулого року?

 

– Марина вже 10-й рік грає в регбі і сьогодні, як і в минулому році, залишається найкращою регбісткою в країні. Вона виконує величезний обсяг роботи на полі, вона – лідер команди, просто в перших турах вона більше проявляла себе в обороні. Якщо придивитися, то можна побачити і оцінити всю «чорнову роботу», яку вона зробила за вісім матчів. Взагалі, думаю, мало хто може похвалитися, що зміг «втекти» від Марини. Та й я сміливо скажу, що нашому капітану пощастило з командою, сьогодні у неї немає необхідності брати гру на себе. Дівчата ростуть з кожним матчем, і всі, хто виходить на поле, приносить команді багато користі. У цьому велика заслуга Марини вже і як тренера, а кожна спроба на полі – це результат командних дій.

 

– Судячи з побаченого в Харкові, ваш «головний біль» у вигляді непотрібних попереджень нікуди не поділася?

 

– Порушень дійсно дуже багато, що, в принципі, не властиво нашій команді. Гравці на високому рівні знають правила гри, а значить, підводить технічна складова, або ж вони дозволяють собі неправильно виконувати основні елементи. Так що перед третім туром у Львові будемо працювати над дисципліною.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys