Жіноча збірна України 3х3 продовжить підготовку до олімпійської кваліфікації за кордоном

10 Травень, 2021

Жіноча Збірна України з баскетболу 3х3 завершила український етап підготовки. Протягом майже одного місця національна команда (Христина Філевич, Міріам Уро-Нілє, Вікторія Кондусь, Ганна Ольховик, Ганна Рульова, Єлизавета Мітіна, Наталя Цюбик та Ольга Мазніченко) пройшла два збори і взяла участь у трьох етапах PRO Ліги Паріматч 3х3. Всі сили та думки направлені на олімпійську кваліфікацію в австрійському Граці, яка пройде з 26 по 30 травня.

Читайте: Визначено символічну збірну та MVP Суперліги Паріматч 4-9 травня

Перший збір полягав у тому, аби відновитися після важкого сезону жіночої Суперліги. Дівчата перебували у Буковелі, в закритих умовах, щоб поберегти себе від коронавірусу. Спортсменки проходили спа-процедури, займалися в басейні та ходили в гори.

Після цього команда Володимира Холопова взяла участь в третьому етапі PRO Ліги Паріматч 3х3 в Івано-Франківську, перемогла у ньому, і передислокувалась до Києва. В столиці, в стінах Міжнародної тенісної академії, розпочався другий збір – тренувальний. Збірна перебувала в ще більш закритих умовах, залучала до тренувань чоловічі команди, а також взяла участь у двох етапах PRO Ліги Паріматч 3х3 – четвертому та фінальному. В обох дівчата святкували перемогу.

14 травня, всі вісім дівчат, які готуються до кваліфікації, полетять у Білорусь, де проведуть поєдинки з місцевою збірною, і можливо збірними Латвії та Литви. Матчі проходитимуть 15 та 16 травня. На цьому турнірі визначиться основна шістка нашої команди, яка братиме участь в олімпійській кваліфікації. Після Білорусі, дівчата полетять до Нідерландів, де з 18 по 19 травня проведуть товариські зустрічі з місцевою командою та збірною Росії. Обидва суперники виступатимуть на Олімпійських іграх в Токіо.

Сама олімпійська кваліфікація пройде в австрійському Граці з 26 по 30 травня.

Наша команда, нагадаємо, потрапила до відбіркової групи В, де суперницями стануть збірні Ірану, Японії, Таїланду та Австралії.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys