Федерація хокею України підтримує участь українських команд у єврокубках

11 Травень, 2021

Федерація хокею України виступає винятково «за» участь українських клубів у міжнародних турнірах, що неодноразово письмово підтверджувала у комунікації з національними та міжнародними спортивними організаціями та буде робити це надалі.

Водночас ТОВ «УХЛ» та інформаційний ресурс XSPORT продовжують дискредитувати діяльність Федерації, розповсюджуючи неправдиві дані.

Завтра, 12 травня, відбудеться онлайн-зустріч із представниками хокейної Ліги чемпіонів. У рамках заходу будуть обговорені умови участі команд у прийдешньому сезоні єврокубка. Федерація, своєю чергою, як уповноважена національна організація буде всіляко сприяти участі українських клубів у подібних змаганнях міжнародного рівня.

Нагадаємо, що «Донбас» здобув wild card для виступів у Лізі чемпіонів як знак підтримки визнаних європейських клубів. При цьому «Сокіл» отримав можливість зіграти в Континентальному Кубку.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys