Визначилися суперники збірної України 3х3 на турнірі у Франції

17 Травень, 2021

Чоловіча національна збірна України з баскетболу 3х3 зіграє в ході підготовки до головних змагань літнього сезону на контрольному турнірі у французькому Вуароні.

Турнір у Франції триватиме з 20 по 23 травня. Наша команда виступатиме двома складами. Україна-1 в групі A гратиме проти Франції-1 та Домініканської Республіки. Суперниками України-2 в групі С будуть США та Алжир.

У групі В гратимуть Франція-2, Катар, Росія-1. У групі D – Угорщина, Сербія, Росія-2.

Нагадаємо, головними для нашої команди поточного літнього сезону будуть можлива участь у Загальному олімпійському кваліфікаційному турнірі в угорському Дебрецені 4-6 червня. Участь у ньому української команди залежить від результатів олімпійської кваліфікації в австрійському Граці 26-30 травня.

Потім 26-28 червня наша команда виступить у кваліфікації чемпіонату Європи в румунській Констанці. У залежності від результату, наша збірна може виступити на чемпіонаті Європи 9-12 вересня в Парижі.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys