Завершився чемпіонат Суперліги: сьомий титул «Галичанки», медалі «Карпат» та «Реалу»

17 Травень, 2021

Матчами заключних турів у Львові (група А) та Херсоні (група Б) завершився чемпіонат жіночої гандбольної Суперліги України 2020/2021.

У сьомий раз у своїй історії і всьоме поспіль золото чемпіонату завоювала «Галичанка». Львівська команда достроково гарантувала собі перше місце, але в останньому турі перед своїми уболівальниками не дозволила собі грати упівсили і здобула перемоги над обома суперниками по групі «А» – «Реалом» (36:19) та «Карпатами» (31:24). При цьому за змістом гри поєдинок проти «Реалу» Віталій Андронов назвав одним з найкращих у сезоні. Для керманича львівської команди цей титул став другим чемпіонством у тренерській кар’єрі.

“Галичанка” – чемпіон України 2020/2021. Фото – Євгеній Кравс

Срібло Суперліги завоювали «Карпати». Їх боротьба з «Реалом» за друге місце стала окрасою всього сезону. Зрештою конкуренток розділило лише одне очко. «Карпати» в одинадцятий раз поспіль здобувають медалі Суперліги. І відразу троє ужгородок потрапили до топ-5 снайперок чемпіонату.

“Карпати” – срібні призерки чемпіонату України 2020/2021. Фото – Євгеній Кравс

«Реал» у минулому сезоні вперше у своїй історії потрапив до топ-трійки, а цього сезону знову виборов нагороди першості. У миколаївського клубу – бронза.

“Реал” – бронзові призерки чемпіонату України 2020/2021. Фото – Євгеній Кравс

Суперліга. 13 тур. Група А

Львів, 14-16 травня

СК ЛНУ ім. І. Франка (вул. М. Черемшини, 31)

29

Після завершення туру у Львові відбулась яскрава церемонія нагородження. Її родзинкою став танцювальний флешмоб, який влаштували чемпіонки України, гандболістки «Галичанки».

Нагородження призерок Суперліги 2020/2021 і танок «Галичанки»

Віталій Андронов, головний тренер ГК «Галичанка»:

У групі “Б” «Дніпрянка» виграла обидва матчі фіналі домашнього туру не залишивши жодних шансів столичним клубам – збірній Києва «Спартак-Київ» та «ТНУ-ДЮСШ 21». Херсонки посіли підсумкове четверте місце, але ще покладають великі сподівання на медальний виступ у Кубку України. Лідер «Дніпрянки» Анна Дябло – стала найкращою снайперкою Суперліги 2020/2021.

Збірна Києва «Спартак-Київ» у підсумковому заліку посіла п’яте місце, «ТНУ-ДЮСШ 21» – шостий.

6

Фото з матчу “Карпати” – “Галичанка” (24:31) та церемонії нагородження призерок Суперліги