23 червня в Україні відзначать «Олімпійський день»

1 Червень, 2021

Друзі, 23 червня «заряджатися спортом» буде вся країна!

Україна долучиться до відзначення Олімпійського дня, який святкують в усьому світі з нагоди дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня 1894 року).

Наша країна повноцінно долучилася до масштабного Всеукраїнського відзначення такого Дня з 2005 року, коли НОК України очолив Олімпійський чемпіон, Герой України Сергій Бубка. На сьогодні Олімпійський день, який відзначають у понад 200 країн світу, переріс у набагато більше, ніж просто спортивний захід.

Цьогоріч НОК України проводить Олімпійський день під гаслом «Заряджайся спортом», головна мета якого нагадати всім, що саме спорт здатний надихнути на нові звершення, саме він допомагає повірити у власні сили, надає сил боротися з труднощами, зміцнюючи нашу життєстійкість. Завдяки спорту ми змінюємося, стаємо здоровішими, щасливішими, покращується настрій і з’являється дух переможця.

23 червня заряджати спортом будуть не лише відомі олімпійці, а й зірки шоу-бізнесу, телебачення, театру та кіно, відомі особистості.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys