Стали відомі місця та дати проведення чемпіонатів світу за участю України

5 Червень, 2021

Міжнародна федерація хокею з шайбою (IIHF) оприлюднила календар чемпіонатів світу на сезон 2021/2022 років.

Так, чемпіонат світу U18 у Дивізіоні І у групі В відбуватиметься з 25 квітня до 1 травня 2022 року в італійському Асьяго. Там команда Олександра Бобкіна протистоятиме Австрії, Угорщині, Італії, Словенії та Польщі.

Збірна України U20 так само під керівництвом Олександра Бобкіна візьме участь у чемпіонаті світу в Дивізіоні І у групі В. Він проходитиме у столиці Естонії – Таллінні з 12 до 18 грудня 2021 року. Україна гратиме проти Словенії, Франції, Польщі, Естонії та Японії.

Світова першість серед національних збірних команд запланована на 25 квітня – 1 травня 2022 року в польському Катовіце. Там національна збірна України Вадима Шахрайчука боротиметься за перемогу з Литвою, Польщею, Японією, Естонією та Сербією.

Зазначимо, що місце проведення жіночого чемпіонату світу в Дивізіоні ІІІ, де виступають наші дівчата, стане відомим у вересні 2021 року під час проведення Піврічного конгресу IIHF. На проведення змагань претендують Румунія та Болгарія.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys