Володимир Холопов: виводимо кондиції гравчинь збірної України на максимальний рівень

16 Червень, 2021

Жіноча національна збірна України з баскетболу 3х3 зіграє 26 червня в румунській Констанці в кваліфікації чемпіонату.

Наразі наша команда готується до змагань у Києві.

Про хід підготовки розповів головний тренер нашої команди Володимир Холопов.

– Як триває підготовка? Які зміни сталися в порівнянні з підготовкою до олімпійської кваліфікації?
– Незначні зміни, звісно, сталися. Викликані певними проблемами зі здоров`ям. Також залучили до підготовки гравчинь команди U-23 уже з перспективою участі в Лізі націй. Це Вероніка Любінець, Влада Гозалова. Потрібно переглянути їхні фізичні кондиції, як тримають навантаження. Також Вероніка Космач, яка раніше не залучалася до національної команди. Хочеться переглянути її рівень поряд зі старшими баскетболістками. Загалом, разом з представницями Прометея, які пізніше долучилися до збірної, готуються восьмеро дівчат.

– Зважаючи на підготовку та виступ у олімпійській кваліфікації, що зміните в тренувальному процесі, на що акцентуєте більше уваги?
– Великою мірою нам нічого міняти. Склад з олімпійської кваліфікації розглядаємо, як команду на участь у відборі чемпіонату Європи. Додатково поїде з нами ще п`ята гравчиня, з якою я ще не визначився. Змінювати щось в тактиці? Немає необхідності. У тренувальному процесі більше уваги приділяємо на прогалини, які далися взнаки на олімпійській кваліфікації. Це технічний брак, який не дозволив нам краще виступити – помилки в передачах. Звісно, приділяємо багато уваги фізичним кондиціям, оскільки була невелика перерва. Але тут все нормально. Ми понад місяць готувалися до олімпійської кваліфікації та заклали достатній запас міцності. Система контролю стану, яку ми використовуємо, показує, що гравчині перебувають в нормальних кондиціях, а ми ще маємо час, аби вивести їх на максимально-оптимальний рівень. Допомогти цьому має контрольний турнір у Румунії, на який вирушаємо 20 червня. Там буде три ігрові дня. Потім два дні перерви і кваліфікація.

– Наразі завершився великий баскетбольний сезон. Наскільки важко мотивувати баскетболісток, долати втому та виснаження?
– Ще на початку підготовки до олімпійської кваліфікації ми мали нетривалий відновлювальний збір у Буковелі. Там ми мало займалися безпосередньо баскетболом, тож непогано психологічно відпочили. Тож наразі в команді немає такого, щоб баскетболістки готувалися через силу. Також мали перерву після олімпійської кваліфікації, побули в родинах, відновилися перш за все морально. Тож бойовий дух команди на високому рівні.

– Основна ігрова підготовка до відбору буде вже на турнірі в Румунії?
– Саме так. Ще раз переглянемо п`ятірку і за результатами поєдинків визначимося з четвіркою, яка виступатиме в Констанці.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys