Визначено регламент чоловічої Суперліги в сезоні 2021/22

24 Червень, 2021

Сьогодні, 24 червня, під час Виконкому ФБУ було визначено регламент проведення сезону в чоловічому чемпіонаті України (Суперлізі) в сезон 2021/22.

Перший етап

Команди зіграють чотири кола за системою календаря з роз’їздами (одна гра на своєму майданчику, одна гра на майданчику суперника).

Читайте: Виконком ФБУ затвердив зміни ліміту на легіонерів у чемпіонаті України

Другий етап. Плей-оф:

1/4 фіналу – до 3-х перемог

1/2 фіналу – до 3-х перемог

за 3 місце – до 3-х перемог

за 1 місце – до 3-х перемог

Читайте: Затверджено тренерів молодіжних та національних збірних України

Таким чином, як і в попередньому сезоні, в елітному дивізіоні буде зіграно чотири кола. На кожній стадії плей-оф буде зіграно серії до 3-х перемог.

Окремо відзначимо, що більшість клубів проголосували за повернення серії за третє місце, яку буде зіграно у плей-оф-2022.

Попередня дата старта нового сезону – 24 вересня, завершено наступний чемпіонат України буде до 1 червня 2022 року.

Команді, що посіла перше місце серед  команд Дивізіону “А” (Суперліги) за  підсумками регулярного сезону,  присвоюють звання “Чемпіон регулярного  чемпіонату України”. Команді, що посіла перше місце серед  команд Дивізіону “А” (Суперліги) за підсумками ігор плей-оф, присвоюють  звання “Чемпіон України”.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys