Чемпіон Юнацьких Олімпійських ігор з Черкас надихав та мотивував спортсменів під час зустрічі #OlympicLab

28 Липня, 2020

На Черкащині організували зустріч зі спортсменами на тему лідерства. Мотивував учасників та ділився власним успішним досвідом чемпіон ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор у Буенос-Айресі-2018 з академічного веслування Іван Тищенко

Такий захід відбувся за напрямком «Чат з чемпіонами та навички лідерства» в межах Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та молоді #OlympicLab. Участь у зустрічі взяли три атлети з 10 областей України. Зокрема долучилися представники Черкас, Корсунь-Шевченківського, Дніпра, Донецька, Житомира, Запоріжжя, Києва, Полтави, Львова, Харкова, Одеси.

Іван Тищенко розповів спортсменам про власний шлях до «юнацького» олімпійського «золота», про важкі напружені тренування, радість від перемог та постійну віру у власні сили. Чемпіон своїм прикладом надихав спортсменів на рух вперед та досягнення спортивних цілей. Іван говорив про самовдосконалення, правильне планування свого часу та дотримання режиму. Він відзначив, що коли ти націлений на результат, то обов’язково досягнеш своїх мрії.

Зустріч відбулася на водній базі Черкаської дитячо-юнацької школи з веслування.

Організатор зустрічі – відділення НОК України в Черкаській області.