Обговорили будівництво нового спортивного комплексу на Центральному стадіоні у Черкасах

11 Серпень, 2020

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко зустрівся із представниками міжнародної компанії Behlen EPC. На ній ішлося про можливість будівництва нового спортивного комплексу шляхом залучення коштів бюджету та іноземної позики.

Компанія Behlen EPC спеціалізується на обробці металу та виготовленні металевих конструкцій. Свою діяльність розгорнула за трьома напрямками – сільськогосподарське обладнання, дорожнє будівництво та будівлі спортивної інфраструктури. Мають досвід роботи в Грузії (зводили комплекси в Батумі) та в Канаді. В Україні працюють із 2003-ого року.

Директор комунального підприємства «МСК «Дніпро» (Черкаси) Юрій Гончаров додав, що нині мають плани на будівництво ще одного спортивного комплексу на території Центрального стадіону. Там планують облаштувати новий зал для ігрових видів спорту.

За його словами, місто потребує більшу кількість майданчиків для тренувань, зокрема, й спортсменів муніципального клубу. Нині в його складі шість команд, які об’єднують гравців із футболу, волейболу, футзалу та регбі.

Міський голова підсумував, що Черкаси відкриті до співпраці й готові вивчити пропозицію цієї міжнародної компанії.

– Найближчим часом ми підготуємо технічне завдання, аби більш предметно обговорити деталі нашої співпраці та будівництва, – сказав Анатолій Бондаренко. – Водночас, участь у такому проекті ми маємо обговорити з депутатами міської ради. Звісно, місто зацікавлене в розвиткові спортивної інфраструктури, оскільки це – здоров’я, дисципліна та трамплін для досягнення успіху нашою молоддю. Ми збільшили видатки на галузь фізичної культури та спорту із понад 16 млн у 2016 році до 47 млн грн у 2019-ому році.

Джерело: chmr.gov.uahttp://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys