Футзал. Чемпіонат області. «Земельник-2» Кропивницький – «Черкасиобленерго» – 3:3

22 Листопад, 2020

22 листопада 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат України з футзалу. ІІ ліга (регіональний етап). 2 тур.

«Земельник-2» (Кропивницький) – «Черкасиобленерго» (Черкаси) -3:3 (2:3)

Голи: Аргеєв, Раковський, Дєдов, – Баклан (2), Барбанов

Попередження: Лобов, Раковський – Дергаленко, Барбанов

На 49 секунді зустрічі черкаська команда відкрила рахунок у зустрічі. Зі свого боку «Земельник-2» організував масовану відповідь і на четвертій хвилині поєдинку зрівняв рахунок. Поки обленергівці налагоджували командний настрій, у їхні ворота у середині 1 тайму влетів другий гол – 1:2.

Гра на зустрічних курсах і на високих швидкостях закінчилася тим, що Аргеєв на 10 хвилині гри зрівняв рахунок у матчі. «Земельник-2» кинув усі сили на поверненні своєї переваги у рахунку, але прогавив миттєву контратаку черкащан, яку на добиванні завершив Раковський.

Зі стартових хвилин другого тайму «Черкасиобленерго» із застосуванням пресингу змусив свого суперника дбати більше про захист. При цьому «Земельник-2» протягом перших двох хвилин другої частини зустрічі не використав два гольові моменти. Далі загальний темп зустрічі дещо впав. Команди додавали лише під час атак і поспішність у діях при цьому впливала якість при завершенні атак.

Згодом гра вийшла на завершальну четверть зустрічі. Незважаючи на рахунок команди грають ризиковано. На 20 хвилині Сорокін у черкащан протягом 30 секунд тричі рятував свою команду від неприємностей, але на четвертий раз був безсилим після удару Барбанова – 3:3.

За три хвилини до завершення гри в обох команд по 4 фоли. Головний тренер черкащан Сергій Гупаленко бере тайм-аут і продовжує гру вп’ятьох в атаці – Сорокін більше часу проводить не біля своїх воріт – а біля протилежних.

За півтори хвилини до фінальної сирени у команд по 5 фолів. Завершальні хвилини проходили надемоційно. Черкаси грали із своїм воротарем у нападі, але рахунок до фінальної сирени так і не змінився.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys