Футзал. Чемпіонат області. «Цетус» Черкаси – «Служба порятунку» Черкаси – 1:0 (0:0)

22 Листопад, 2020

22 листопада 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат України з футзалу. ІІ ліга (регіональний етап). 2 тур.

«Цетус» – «Служба порятунку» – 1:0 (0:0)

Голи: Гарнага

Попередження: Панченко, Степанов, Горбань (усі Служба порятунку)

Гру обидві команди почали досить таки жваво з бажанням забити «швидкий» гол. Проте за рахунок пресингу у захисті досягти бажаного нікому не вдалося. Досить швидко пролетіли пів першого тайму цікавої, але поки безрезультативної гри.

Можна відзначити, що у першому тайму більше атакувала «Служба порятунку». З боку «Цетусу» було менше атак, але вони були досить таки небезпечні.

На старті другої частини зустрічі Скороходов у «Цетуса» перевірив на міць каркас воріт Чмиха. Варто відзначити, що якщо у першому таймі більш активними були рятувальники, то у перші чотири хвилини 2 тайму частіше м’ячем володіють цетусівці. Поступово гра набула в’язкого характеру.

За півтори хвилини до завершення гри у «Цетуса» Гарнага ефектно і ефективно виконав штрафний удар – 1:0. Рятівники йдуть на штурм цетусівських воріт вп’ятьох, але зрівняти рахунок не вдаєтьсяhttp://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys