Футзал. Чемпіонат області. «Карбон» Черкаси – «Майфон» Черкаси – 4:4 (3:3)

22 Листопад, 2020

22 листопада 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат України з футзалу. ІІ ліга (регіональний етап). 2 тур.

«Карбон» – «Майфон» – 4:4 (3:3)

Голи: Проценко, Біда (2), Матвієнко – Зоря, Чорний (2), Авер’янов

Попередження: Бреус (Карбон)

Вилучення: Колос (Карбон) за дві жовті картки

Уже зі старту, гра яка обіцяла бути цікавою, почала себе оправдовувати. На третій хвилині зустрічі першими забили майфонівці. Через півтори хвилини Авер’янов після того як його удар з пенальті відбив Магльований, подвоїв перевагу своєї команди – 0:2. Станом на середину тайму «Майфон» вже вигравав з рахунком 1:3. Проте протягом наступних двох хвилин «Карбон» зумів наздогнати суперника і на перерву команди пішли при рівному рахунку.

На 48 секунді другого тайму Чорний замикає досить таку швидку атаку своєї команди і «Майфон» знову веде у рахунку – 3:4. Зрозуміло, що «Карбон» кинув усі сили на штурм воріт суперника і згодом на табло рахунок вже був рівним.

З наближенням завершення матчу команди активізували свої дії і, відповідно, гострота біля обох воріт з’явилася. 20 хвилина зустрічі – рівний рахунок на табло і рівна гра.

За кілька десятків секунд до завершення гри у «Карбона» Колос отримує червону катку – покарання – штрафний удар виконує Зоря, але Магльований парирує цей удар.

За кілька секунд до фінальної сирени героєм матчу міг стати Авер’янов, але з вигідної позиції не влучив у ворота  карбонівців.

 

 http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys