На Черкащині змагалися за перемогу у конкурсі «М’яч футбольний б’ю ногою, балансую – головою»

26 Листопад, 2020

В області продовжується онлайн-конкурс „Спорт і фізкультура знову: і у коледжі, і вдома“ серед студентів закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації. Закінчився другий етап – номінація „М’яч футбольний б’ю ногою, балансую – головою“.

 

Дівчата отримали завдання жонглювати футбольним м’ячем ногою. Найкраще із завданням впоралась Ухань Вікторія із Золотоніського фахового коледжу ветеринарної медицини – І місце. Другою стала Муковоз Анастасія (на знімку) із Корсунь-Шевченківського педагогічного фахового коледжу, замкнула „трійку“ кращих Павлюченко Ірина із Смілянського промислово-економічного коледжу.

У юнаків завдання було іншим – балансувати футбольним м’ячем, утримуючи його на голові. Найвправнішим у цій вправі виявився Бублик Віталій (на знімку) із Черкаського комерційного технікуму. „Срібло“ завоював Бородянський Дмитро, третім став Мезенцев Максим (обидва – Золотоніський фаховий коледж ветеринарної медицини).

Доходять до завершення номінації для юнаків: „Міцніші руки – у сильніших духом“ та  для дівчат: „Стрибай-стрибай, а сусідам – не заважай!“. Запрошуємо бажаючих (відповідно до Регламенту) до участі та бажаємо успіхів!

За інформацією Черкаського обласного відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys