Визначено кращого спортсмена Черкащини за підсумками виступів у листопаді

9 Грудень, 2020

За звання кращого в листопаді змагалися четверо спортсменів, зокрема боксерки Яна Тараненко і Вікторія Левчук, гімнаст Ілля Ковтун та Юлія Третяк (кінний спорт).

Голоси експертів розділилися між кількома претендентами. Перемогу ж виборов Ілля Ковтун. Він та його тренер Ірина Надюк визнані кращими в листопаді на Черкащині. Відділення НОК України в Черкаській області відзначить переможців грамотами та грошовою премією.

Майстер спорту України міжнародного класу Ілля Ковтун у чемпіонаті України серед юніорів з гімнастики спортивної, що відбувся в Кропивницькому, виборов 8 нагород. У його скарбничці: шість золотих медалей (гімнастичне багатоборство, вільні вправи, кінь-махи, кільця, паралельні бруси, поперечина), командне «срібло» та «бронза» з опорного стрибка.

Кандидат у майстри спорту Яна Тараненко взяла участь у чемпіонаті Європи серед молоді з боксу в Чорногорії (Будва) та виборола друге місце змагань у ваговій категорії до 81 кг.

Боксерка Вікторія Левчук посіла третю сходинку на цьому чемпіонаті у ваговій категорії понад 81 кг.

Кандидат у майстри спорту Юлія Третяк взяла участь у Кубку України з подолання перешкод (кінний спорт), що відбувся в Жашкові на Черкащині. Спортсменка виборола друге та третє місця змагань за різними маршрутами.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys