«Срібно-бронзові» успіхи черкаських спортсменів у чемпіонатах України

22 Грудня, 2020

Спортсмени Черкаської області у першій половині грудня взяли участь у кількох всеукраїнських змаганнях, де показали високі результати

На чемпіонаті України серед дорослих, юніорів, юнаків та ветеранів зі спортивного орієнтування (біг) срібну медаль виборола на середній дистанції у групі ж16  виборола Даніела Панченко.  На цій же дистанції у групі ж12 Іванна Панченко здобула бронзу. А от Аліна Миронюк у групі ж20 виграла срібну і бронзову медаль.

А на чемпіонаті України з греплінгу та панкартіону серед дорослих у черкащан є медаль найвищого гатунку. Так Анна Гиря стала чемпіонкою у розділі греплінг Гі. Також а вактиві дівчини срібна та бронзова медаль . Ще одна черкащанка – Юлія Феоктістова здобула срібну медаль у розділі ногу-гі та посіла третє місце у розділі греплінг гі.