Чим запам’ятався спортивний 2020 рік: КДЮСШ №1 (Черкаси)

31 Грудня, 2020

Розповідає директор Черкаської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1 Вікторія Краснова:

– 2020-й виявився напрочуд важким, навіть за відсутності тої значної кількості змагань, яка завжди заполоняє навчальний рік. Дітям досить важко відвідувати тренування без стимулу! А стимул це змагання та перемоги! Щодо цікавинок, то навіть в складні часи спортивна школа збільшується в тренерському складі і кількості спортсменів. На початку року було відкрито відділення з досить цікавого і нового для нашого міста виду спорту – хокею з шайбою.

Сезон 2019-2020 років завершився передчасно 13 березня! На жаль, ніхто з команд ігрових видів спорту не зміг завершити сезон. Тому порядок в турнірній таблиці визначали за попередніми результатами. Відділення баскетболу показало гарні результати – юнаки 2003 р.н. стали першими в дивізіоні Б.

Попри карантинні обмеження, ми все таки змогли провести чудовий баскетбольний випускний для старших дівчат та юнаків. Юнаки 2007 р.н. стали 6-ми.

Юнаки відділення волейболу 2007 р.н. і 2004 р.н. відповідно посіли 8 та 11 місце. Дівчата 2008 р.н. стали 10-ми.

Футзалісти 2007 р.н. змогли потішити нас сріблом на Кубку України.

Дівчатка відділення художньої гімнастики, на жаль, змогли взяти участь лише в двох змаганнях 2020-го року. Проте, саме вони були головними активістками в дистанційних тренуваннях.

Окрім цього, всі учасники  тренувального процесу опановували новий спосіб фізичної підготовки – дистанційне навчання.

Дякуючи літу, тренери змогли активно тренувати дітей на місцевих пляжах та відкритих майданчиках, що виявилось великим спасінням в ситуації що склалася.

Всі сподівались на активний змагальний початок сезону 2020-2021 років. Проте карантин знову дав збій планам. Деякі федерації взяли відповідальність і почали чемпіонати України, інші, на жаль, ні.

2020-й підійшов до завершення і залишив гіркий осад. Проте спортсмени та їх тренери вступають в спортивний бій в 2021-й з жагою до перемог!