У другий день чемпіонату України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у черкащан дві медалі

12 Лютого, 2021

Обидві нагороди вибороли представниці прекрасної статі людства у змаганнях серед молоді

Перше місце в бігу на 400 м з результатом 55 секунд 20 сотих секунди виборола вихованка обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної Школи олімпійського резерва м. Черкаси Безшийко Тетяна. На змаганнях представляє спортивне товариство “Динамо”. Тренери Масляков В.Д. та Малюк О. В.

Гноєва Ольга стала бронзовим призером в стрибках в довжину з результатом 5 метрів 30 сантиметрів. Спортсменка є також вихованкою обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної Школи олімпійського резерва м. Черкаси. Тренер Чернявська К.М.