Черкащани на чемпіонаті України з боксу вибороли 7 нагород і стали третіми у загальному медальному заліку

15 Лютого, 2021

У Чернівцях відбувся чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок до 22 років, який зібрав найсильніших боксерів у цьому віці з усіх куточків нашої держави.

Турнір став першою великою подією в українському боксі в цьому році. Особливого статусу змаганням додавав той факт, що за результатами національної першості формуватиметься склад збірної України, що представлятиме нашу державу на Чемпіонаті Європи.

За результатами змагань перемогу у загальному медальному заліку посіла команда міста Києва. Друге та третє місця в активі Київської та Черкаської областей відповідно. Усього за нагороди змагалися 18 команд.