МСК “Дніпро” – ФК “Яруд” – результати матчу

14 Травень, 2021

14 травня на Черкаси – Арена, МСК “Дніпро” приймав маріупольський “Яруд”.

З перших хвилин черкаська команда пішла в високий пресинг і раз по раз створювала небезпечні моменти. За стартові 15 хвилин черкащани подали 5 кутових, один з яких повинен був перевтілитися у гол.  Авер’янов та Янаков розіграли на фланзі і після прострілу від Івана м’яч влучив точно в ноги Сахнюку, але вилетів за лицьову лінію.

Забити Дніпрянам вдалось, на 34 хвилині. Знову ті ж самі Авер’янов та Янаков розібралися на фланзі, а Мартян замкнув простріл.

На 45 хвилині “Яруд” ледь не відігрався: після подачі кутового гравець маріупольської команди відправляє м’яч в сітку, але перед цим грубо фолить на Старченкові – гол не зараховано.

Другий тайм видався не менш напруженим, але більш рівним. “Яруд” пішов вперед і дуже бажав відігратись.

Матч завершився з переможним для черкаської команди рахунком. Якщо брати до уваги всі домашні зустрічі в нинішньому році, то це четверта перемога з чотирьох можливих.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys