Звіт (фото+текст) виступу регбістів МСК «Дніпро» у груповому етапі чемпіонату України з регбі-7

31 Травня, 2021

За підсумками кваліфікаційного етапу чемпіонату України серед команд південно-східного регіону, що проходив у Миколаєві, черкаський МСК «Дніпро» виборов путівку до фінального раунду

ФОТОЗВІТ З ІГОР РЕГБІСТІВ МСК «ДНІПРО» ЗА ЦИМ ПОКЛИКАННЯМ

У відбірковому турі 1-ої ліги Чемпіонату України з регбі-7, черкаські регбісти зіграли проти команд з Одеси, Миколаєва та Кривого Рогу.

В першій грі, команді МСК “Дніпро”, випав жереб грати проти минулорічних віце-чемпіонів Першої ліги. Гра пройшла із перевагою професіоналізму одеської команди над наполегливістю черкащан. “Моряки” Одеса – МСК “Дніпро” Черкаси 43:0

В другій грі черкащани зіграли проти господарів турніру, другою за рангом командою з Миколаєва. Перший тайм пройшов на рівних 5:5, а в другому, за грубу гру було вилучено двох гравців черкаської команди. Попри це, черкащани на характері вибороли таку необхідну перемогу. “Вітовка” Миколаїв – МСК “Дніпро” Черкаси 5-12 (Результативні спроби: Плосконос Богдан-5, Холодний Ярослав-5, Реалізація: Плосконос Богдан-2)

В третьому поєдинку за 3/4 рейтингові місця відбору, дніпряни грали проти команди з Кривого Рогу. З перших хвилин гри, криворіжці захопили ініціативу, та спровокували черкащан на не спортивну поведінку, через що наша команда другу гру грала у меншості. На жаль бажання та характеру не вистачило, щоб переграти більш досвідчену команду з Кривого Рогу МСК “Дніпро” Черкаси – “Kryvyi Rih Rugby” Кривий Ріг 7:25

(Результативна спроба: Гордієнко Нікіта-5 Реалізація: Надточій Роман-2).

За підсумками цього відбіркового етапу регбісти МСК “Дніпро” (Черкаси) вибороли четверте місце. З цієї групи до фінального раунду чемпіонату, який відбудеться у жовтні 2021 року, виходять команди, які фінішували на 1-4 місцях. Таким чином МСК «Дніпро», здобувши четверте місце у кваліфікаційному раунді змагань, восени продовжать боротьбу за нагороди турніру.