На Черкащині пройшов перший відкритий спортивний риболовний турнір Open ZoloFish Cup

1 Серпня, 2021

Змагання відбулися 31 липня у с. Кропивна Золотоніського району, які проводилися на честь воїнів, що віддали свої життя за Україну, а також на честь нинішніх і колишніх захисників та волонтерів.

Організатори – ГО НВР «Холодний Яр» та староста села Кропивна Олександр Кипич. Турнір відбувся за підтримки міського голови Золотоніської громади Віталія Войцехівського.

Умови проведення турніру: одна поплавкова вудка, один гачок, “мирна риба”. У заході взяли участь 30 рибалок. Опісля для них організували розважально-культурну програму.

Зібрані кошти підуть на допомогу 3-й окремій стрілецькій роті Добровольчого українського корпусу, а також на створення системи аерації на водоймі у Кропивні та інші заходи з її утримання.

Географія учасників масштабна: Золотоноша, Черкаси, Кропивна, Маліївка, Плешкані, Крупське, Коробівка, Чорнобай, Нова Дмитрівка, Щербинівка, Максимовичі (Київщина), Ревбинці (Іркліївська ОТГ).

Перше місце у змаганні посів Сергій Осадчий, друге – Олена Гнатюк, третє – Сергій Кожем’яко.

У номінації BigFish (найбільша риба) тріумфував Олександр Побиванець.

У номінації найкраща жінка-рибалка перемогу здобула знову ж таки Олена Гнатюк.

Також відзнаку отримав найстарший рибалка на турнірі – Микола Мельниченко.

Окремо привітали наймолодших учасників – Арсенія Кипича, Камілу Бесараб та Анну Поїздник.

Після завершення організатори здійснили урочисте закладення пам’ятного каменю на честь воїнів Золотоніщини, які віддали свої життя, та на честь усіх захисників і волонтерів, що боролися і нині борються за Україну.

Джерело: cherkasy24.info