Дніпрянам не вдалося стримати натиск “Ниви”

6 Вересня, 2021

МСК «Дніпро»  (Черкаси) – «Нива» (Вінниця) 0:2 (0:0).

5 вересня. Чемпіонат України. ІІ ліга. 5 тур. м.Черкаси. «Черкаси-Арена». 480 глядачів. +17. Початок о 17 год.

Арбітри: Р.Галіцин (м.Київ), Д.Каморніков (Донецька обл.), П.Супрунюк (Волинська обл.).

Делегат матчу: А.Харахайчук (м.Кременчук).

МСК «Дніпро»: К.Самойленко, Є.Оніщенко, Є.Кузнєцов, Б.Вініченко, А.Клюс, М.Івахно (М.Пиріг, 74), Ю.Іваночко, С.Копил (О.Кос, 64),  Д.Чижик, К.Бистрицький (С.Біда, 46), Я.Савісько (М.Черненко, 83). Запасні: А.Денега, В.Шаповал, Є.Пінчук, В.Барський. Тренер: Т.Ільницький.

«Нива»: М.Гурідов, Д.Бондар, Д.Петрик, В.Хохлов, О.Борянчук (А.Слінкін, 86), О.Калітов, В.Георгієв (А.Брижчук, 78), Р.Худік, І.Маляренко (Д.Козьбан, 46), Є.Костюк (Д.Громок, 46), А.Загорулько (Я.Браславський, 88). Запасні: Є.Шкарбан, В.Кучер, В.Гемега, Е.Сербул, В.Чухно. Тренер: В.Циткін.

Голи: Д.Громок (49), А.Загорулько (69).

Попередження: Я.Савісько (67), Є.Кузнєцов (69), С.Біда (82) – Д.Громок (55), Д.Бондар (76), В.Хохлов (80), Д.Петрик (83).

Перший небезпечний момент виник вже на старті поєдинку: Дмитро Бондар, прослизнувши правив флангом, вирізав передачу на Євгенія Костюка – втім удар головою на себе прийняла поперечина воріт господарів поля.

«Дніпряни» відповіли потужним дальнім пострілом Даніїла Чижика зі стандарту – голкіпер у кидку перевів «загрозу» на кутовий. Не менш небезпечним був удар з «дуги» півзахисника «Ниви» Артура Загорулька.

Наприкінці першого тайму черкащани змарнували гарну нагоду відкрити рахунок у матчі. Даніїл Чижик фактично від лицьової лінії скинув на кут «воротарської», проте Сергію Копилу не вдалося влучити в дальній кут воріт.

Перед свистком на відпочинок удар головою в падінні Віктора Георгієва заблокував голкіпер МСК «Дніпро» Кірілл Самойленко.

Друга половина гри пройшла за переваги приїжджої команди. Свій перший гол вінничани забили на 49-ій хвилині, коли Віктор Георгієв передачею «відрізав» відразу трьох захисників, а залишений без опіки Денис Громок поцілив у ближній кут воріт черкащан.

Спроби черкащан відігратися ледь не наразилися на ще більші неприємності. Артур Загорулько та Віктор Георгієв із вбивчих позиції пробили мимо цілі.

«Нива»  подвоїла рахунок у середині другого тайму: під час розіграшу стандарту Дмитро Козьбан скинув м’яча головою під результативний удар Артура Загорулька – 0:2.

У найближчу суботу, 11 вересня, на МСК «Дніпро» чекає важкий виїзд до лідера групи «А» – столичного «Лівого берега».