Долю матчу вирішили розіграші стандартів

17 Вересня, 2021

МСК «Дніпро» (Черкаси) – «Епіцентр» (Дунаєвці) 1:3 (1:2)

17 вересня. 9 тур. ІІ ліга, група «А». м.Черкаси. «Черкаси-Арена».

Арбітри: В.Запрутняк (м.Вінниця), О.Дубовий (м.Луганськ), О.Гавеля (м.Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: А.Харахайчук (м.Кременчук).

МСК «Дніпро»: А.Денега, Є.Онищенко, В.Барський, Б.Вініченко (А.Клюс, 46), Є.Пінчук, Ю.Іваночко (О.Ратушний, 80), М.Пиріг, С.Копил (М.Черненко, 88), С.Біда, Д.Чижик (В.Шаповал, 55), О.Кос (Я.Савісько, 80). Запасні: К.Самойленко, Є.Кузнєцов, К.Бистрицький. Тренер: Т.Ільницький.

«Епіцентр»: С.Чернобай, Є.Захарченко, В.Сениця, О.Ничипуренко (В.Кравченко, 53), О.Жмуйда, О.Кіцак, А.Беженар (А.Кривобедрий, 80), М.Буй, Барбоса да Сілва (А.Якубов, 67), Є.Немтінов (Т.Пліс, 76), Р.Івашко (А.Пуканич, 53). Запасні: І.Тюрін, С.Рача, М.Павлюк, Р.Морозов, Р.Кузів, В.Кузів, В.Котелба. В.о.гол.тренера: О.Надуда.

Голи: О.Кос (28) – О.Ничипуренко (33), Барбоса да Сілва (42), В.Кравченко (67).

У звітному матчі 9 туру чемпіонату України серед команд Другої ліги чотири розіграші кутового стали результативними.

У стартовий відтинок гри команди провели традиційну розвідку. Першими в активну фазу поєдинку вступили гості із Хмельниччини – Микола Буй та Євгеній Немтінов ударами із дальньої відстані перевірили реакцію голкіпера черкащан.

Опоненти обмінялися забитими голами в середині першого тайму під час розіграшу корнерів: спочатку Олег Ничипуренко замкнув дальню стійку, а потім Олег Кос ударом головою вразив ворота приїжджої команди.

Майже відразу МСК «Дніпро» повинен був повести вперед у рахунку, коли після прострілу Даніїла Чижика від лицьової лінії не влучив у ціль, залишений без опіки, Юрій Іваночко.

Бразильський нападник «Епіцентру» Барбоса да Сілва, скористашись метушнею в карному майданчику, під час чергового розіграшу кутового забив гол в «роздягальню».

Після перерви наддосвідчений Адріан Пуканич двічі поспіль впритул розстрілював ворота «дніпрян» – спочатку під «снаряд» мужньо ліг  Владислав Барський, а потім за господарів зіграла хрестовина.

А в середині другої половини гри відбувся черговий традиційний результативний розіграш кутового удару: після скидки головою Алішера Якубова ціль вразив Владислав Кравченко – 1:3.

Шанс зачепитися за гру черкащани змарнували на 83-ій хвилині поєдинку, коли Сергієві Біді не вдалося замкнути простріл тезки Копила.

Відтак, з врахуванням кубкового поєдинку, маємо п’яту поспіль поразку МСК «Дніпро» в поточному сезоні. Сподіваємося, ця неприємна серія буде перервана в наступному календарному матчі проти аутсайдера групи «А».