На Черкащині сталась сутичка між дитячим футбольним тренером й підлітками

17 Грудня, 2021

У Городищі відбулась сутичка між місцевим футбольним тренером Дмитром Пінчуком та компанією підлітків. Спортсмен нібито витягнув пістолет й почав стріляти по ногах. Інцидент стався 12 грудня увечері. Приводом стало невдоволення чоловіка відпочинком хлопців у пізній час, пише “Про все”.

– До мене звернувся один із учасників тих подій, – розповідає городищанин Олег Ковтанець. –  Пінчук зайшов у приміщення залізничного вокзалу, де саме були шестеро підлітків. Був дощ і вони грілися у приміщенні. Вели себе адекватно. Інакше їх би вигнали працівники. Пінчук їх вистроїв в шеренгу і почав гнути матюки. Слово за слово й він витягнув пістолет. Хлопці втекли. Той зробив 2 постріли у повітря й почав стріляти по ногах.

Малолітні учасники інциденту розбіглись по домівках. Один із них викликав поліцію.

– Його поліція забрала, але він за деякий час повернувся, – продовжує  Ковтанець. – Знову підійшов до хлопців, які залишились та продовжив погрожувати пістолетом. На нього ще раз викликали правоохоронців. На щастя, того вечора обійшлося без травмованих. Але одному хлопцю він приставляв пістолет до скроні.

Дмитро Пінчук розповідає іншу версію подій. Каже, зробив зауваження компанії підлітків, а ті повернулись із підкріпленням і побили його.

– Насправді, я просив дітей розходитись додому, – пояснює Пінчук. – Їм немає й 16 років. На цих підлітків постійно скаржаться люди, бо бояться ходити в районі залізничного вокзалу. Коли я зробив їм зауваження, вони не захотіли йти. Послали мене подалі. Потім я дістав іграшковий пістолет, щоб налякати. За 20 хвилин після цього прибігло осіб 16 і почали бити мене. Забрали зброю. Стріляти в мене. Від неї я не постраждав, бо це «стартовий» пістолет. Але вони били мене трубами, палицями. Найменшому було років 13, а найстаршому – 17. Що було потім, я не пам’ятаю. Був без свідомості. Мене забрала «швидка».

Тренер скаржиться, що йому нібито зламали ребра, вибили зуби та має струс мозку.

Від жодного учасника подій письмових заяв не надходило, кажуть в обласній поліції.

– Відомості внесені до Єдиного обліку й проводиться перевірка, – коментує речниця ГУНП в Черкаській області Зоя Вовк. – Заяв про тілесні ушкодження до поліції не надходило.

Медики підтвердили, що Пінчука доправили до лікарні із струсом мозку та переломом носа.

До правоохоронців піде після одужання, запевняє Дмитро Пінчук. Потерпілі ж чекають на реакцію правоохоронних органів за фактом виклику на місце інциденту.