Визначено кращого спортсмена січня-2022 на Черкащині

14 Лютого, 2022

Уже традиційно щомісяця на Черкащині визначають кращого спортсмена. Переможця обирають за результатами проведених змагань напередодні.

У січні на звання кращого претендували двоє спортсменів: боксерка Кароліна Махно та легкоатлет Костянтин Кишкань. Вони в січні здобули нагороди на всеукраїнських змаганнях.

Експертна комісія при відділенні НОК України в Черкаській області голосуванням визначила переможцем Кароліну Махно. Тож саме вона стала кращою спортсменкою січня-2022 на Черкащині.

Кароліна та її тренер отримають відзнаку та грошову винагороду від олімпійського осередку.

Майстер спорту України міжнародного класу Кароліна Махно стала учасницею чемпіонату України з боксу серед чоловіків та жінок до 22 років, що 23-30 січня відбувся в Тернополі. Черкащанка виборола золото та стала чемпіонкою України у ваговій категорії до 75 кг. Тренує Кароліну Андрій Мальований.

Кандидат у майстри спорту Костянтин Кишкань взяв участь у Командному чемпіонаті України з легкої атлетики в приміщенні, що відбувся в Сумах 29-30 січня. Костянтин у складі змішаної команди здобув перемогу в естафетному бігу 4х400 метрів та посів третє місце в особистому старті – з бігу на 200 метрів у чоловіків. Тренує спортсмена Леонід Нечипоренко.

Джерело: НОК Черкаської області