М.Міхельсон: «Організували безоплатні табори в Латвії. Зв’язуйтеся, пишіть, допоможемо»

3 Березня, 2022

Головний тренер Черкаських Мавп Максим Міхельсон зараз вимушено знаходиться у Латвії. Після матчу збірної України проти Іспанії, наш спеціаліст перебрався до Латвії, де головний тренер збірної України Айнарс Багатскіс разом зі своєю дружиною організував табір для дітей-баскетболістів із України.

У проекті бере участь Максим Міхельсон, також тренерка баскетбольної школи Черкаських Мавп Світлана Маляр, яка теж вже прибула до Черкас. Тренери активно займаються організацією перевезення, проживання та облаштування тренувального процесу для юних баскетболістів у Латвії.

Табір проходить на безоплатній основі. Основними деталями тренер поділився у соцмережах.

Максим Міхельсон, головний тренер Черкаських Мавп:

“Хочу звернути увагу на те, що цей проект безкоштовний! І він насамперед для тих тренерів, які можуть перетнути зі своїми командами кордон. За великим рахунком, це як допомога в організації навчально-тренувальних зборів для Ваших команд безкоштовно! Бо поки що тренерів не вистачає! Табори дійсно безплатні. Вам потрібно організувати групу, перевезти через кордон. Далі ми доставимо, розселимо, організуємо харчування і можливість тренуватися.

Другий момент – ми це організовуємо по баскетбольній лінії. Це табори для баскетболістів, їхніх мам і братів-сестер. Всі решта – пишіть, телефонуйте та дізнавайтеся. Намагаємося допомогти всім. Є багато людей, які готові розселити, прийняти до себе, дати житло. Зараз, варто сказати, що весь світ, Європа, сусідні країни з Україною дуже сильно допомагають. Всі відкриті і готові допомагати. Будемо організовувати допомогу для кожного.

Стосовно цих таборів, домовлення таке – це організовано для баскетболістів. Можемо їх влаштовувати для всіх вікових категорій до 18-ти років. Ми допоможем організуватися. Тренери, телефонуйте і пишіть. Чоловіки-тренери, якщо не можете виїхати, знаходьте жінок-тренерів, батьків і дітей. Не важливо, хто їх тренуватиме тут, головне, щоб діти виїздили і були в безпеці.

Батьки, які хочуть вивезти своїх дітей, але вашу команду не організовують або ваші тренери воюють. Зв’язуйтеся, додаватимемо вас у групи, не думаю, що хтось із тренерів відмовиться вас взяти у свою групу.

Зв’язуйтеся, даю координати тренера Маляр Світлани Сергіївни, телефонуйте і зв’язуйтеся із нею. Я просто не у змозі всім відповідати. Тренери, гравчині, ті хто виїхали або намагаються виїхати, виходьте на зв’язок – пишіть нам. Організовуватимемо все.

Чоловіки-тренери, які за межами України, також пишіть і дзвоніть. У вас є чудова можливість допомагати нашій страні, дітям, які намагаються виїхати. Будемо організовувати дітей, рятувати наших найцінніших дітей”. Всім миру, Слава Україні!”.

 

Вся інформація у координатора проекту: +380666385181 Маляр Світлани Сергіївни.

Джерело: БК «Черкаські Мавпи»