Гравець «Шахтаря» черкащанин А.Бондаренко про життя в умовах війни та віри в перемогу українського народу

18 Березня, 2022

До уваги коментар вихованця футболу Черкащини, щодо подій, що відбуваються у нашій країні, клубному сайту «Шахтаря», гравцем якого він є

– Артеме, три тижні Україна протистоїть воєнній агресії з боку Росії. Як ти сприймаєш усе, що відбувається?

– Дуже важко сприймати такі події, усвідомлювати, що це відбувається в нас удома, у нашій країні. Жахливо, що щодня гинуть невинні люди, мирні жителі та діти, руйнуються міста… Усе це – наче якийсь страшний сон, що подужав нас.

– Як протягом цього часу змінилося життя твоє і твоєї родини? Чи знаходиш час для спілкування з партнерами по команді?

– Звичайно, життя цілковито змінилося: тепер воно проходить у постійній тривозі. З’явились геть інші пріоритети та бажання. Особисто я маю зараз лише одну мрію – аби чимшвидше все це жахіття скінчилося. Із хлопцями зідзвонюємося, списуємося. Дізнаємось, яка в кого обстановка. Такі моменти взагалі допомагають ще більше цінувати дружбу та наше спілкування.

– Як зараз відомі люди, спортсмени можуть допомогти країні та українському народові в цій боротьбі?

– Кожен допомагає тим, чим може: хтось гуманітарно, хтось матеріально. Я щасливий, що в такий момент наша країна згуртувалась і всі є одержимими однією метою – перемогти в цій війні. Хочу щиро подякувати нашим воїнам, територіальній обороні, волонтерам – усім людям, які наближають Україну до перемоги. Ми обов’язково відстоїмо нашу правду!

Джерело: shakhtar.com