На Черкащині визначено кращого спортсмена квітня-2022

6 Травня, 2022

Олімпійський осередок Черкащини продовжує відзначати спортсменів за здобуті перемоги на міжнародних змаганнях.

За підсумками квітня на звання кращого спортсмена на Черкащині претендувала одна спортсменка – боксерка Тетяна Довгаль. Експертна комісія визнала її кращою спортсменкою місяця за перемогу на чемпіонаті Європи з боксу серед молоді. Особистий тренер боксерки – Ілля Дубовий.

Тетяну Довгаль та Іллю Дубового відзначили під час церемонії нагородження кращого спортсмена квітня-2022. Участь у нагородженні взяла заступниця голови Черкаської облдержадміністрації Лариса Кошова.

Кращій спортсменці й тренеру вручили подарунки, олімпійську літературу та грошову премію. Перший заступник голови Черкаської обласної організації ФСТ «Динамо» України Сергій Кривопишин також відзначив переможницю подарунком.

Нагадаємо, Тетяна Довгаль взяла участь у чемпіонаті Європи серед молоді з боксу, який відбувся з 13 до 21 квітня в місті Софія в Болгарії. Там вона представляла Черкаську область у складі збірної України. Боксерка змагалася у ваговій категорії 60 кілограмів. У підсумку низки боїв здобула золоту медаль та стала чемпіонкою Європи серед молоді.

Джерело: відділення НОК Черкаської області