Олімпійський осередок Черкащини провів рухливо-спортивний захід для родин, що через війну переїхали до Черкас

17 Травня, 2022

Активний та спортивний олімпійський захід влаштували для школярів та їхніх батьків, які через бойові дії змушені були залишити рідний дім та знайти прихисток в місті Черкаси.

Ці діти долучилися до навчання в Черкаській спеціалізованій школі № 28 ім. Т. Шевченка. Саме там відділення НОК України в Черкаській області спільно з колективом навчального закладу й провели зустріч в межах проєкту DO like OLYMPIANS. Аби підтримати родини внутрішньо переміщених осіб, до заходу долучилися й школярі-черкащани з родинами.

Зустріч розпочали руханкою, яка допомогла трохи потренуватися та гарно «зарядитися». Потім діти з батьками сформували команди й гуртом стали учасниками активностей. Вони взяли участь в естафетах, де виконували цікаві завдання з м’ячами, обручами та іншим спортивним приладдям, та визначали найспритніших та найвміліших у різноманітних естафетних вправах.

Учасники заходу під час руханки та естафети збадьорилися, позаймалися фізичними вправами, отримали позитивні емоції. Відділення НОК України в Черкаській області відзначило учасників олімпійськими подарунками.

Джерело: відділення НОК Черкаської області