Олег Гребельний: Ніколи не думав, що у своєму житті втретє одягну службову форму

2 Червня, 2022

Заступник директора черкаського муніципального спортивного клубу «Дніпро» Олег Гребельний із початком російсько-української війни втретє у своєму життя змінив свій цивільний одяг на службовий, де цього разу – на воєнне  обмундирування

Олег Гребельний відповів на кілька питань пресслужби МСК «Дніпро».

– Олеже, наскільки суттєво твоє життя змінила війна після 24 лютого?

– Ніколи не думав, що у своєму житті втретє одягну службову форму. Раніше була служба в армії, потім більше 20 років роботи в МВС, де на пенсію пішов у званні підполковника.  Коли почалася війна, ми у муніципальному спортивному клубі «Дніпро» активно включилися у вирішенні питань із розселенням людей, які вимушені були залишити свої домівки та забезпеченням їх всім необхідним. Також займалися іншою волонтерською діяльністю. Та коли надійшли перші повідомлення по злодіяння орків у Київській області і, зокрема, у Бучі, Ірпені, Бородянці та інших містах, прийшло повне розуміння того, що таке ж може статися, не дай Бог, і у Черкасах. Тоді я вирішив вступити до ЗСУ.

– З того мирного життя, про що найчастіше згадуєш?

– Знаєте, зараз більше почав цінити пості речі. Раніше, відверто, увага була на якихось матеріальних питаннях – машина, житло та інше, а тепер розумієш, що головне – це просто життя, яке немає ціни.

– Чи думав на тим, що найпершим зробиш після перемоги?

– Хочу поїхати у гори і не важливо куди. А після того відвідати міста, які прийняли на себе найбільші жахливі удари від росії – Київська область (Буча, Бородянка, Ірпінь та інші), Маріуполь, Харків, Чернігів, Сумщина.